Onze reis naar Canada heeft ons een kleine 7000 euro gekost. Dit is exclusief vliegtickets. De tickets hadden we gratis ( miles ). Wel moesten we luchthavenbelasting betalen en dit zat ook in dit bedrag. Voor volgend jaar gaan we het helaas niet voor alle tickets redden met miles, dus dit komt er nog bij. Ik denk dat we zo'n 10.000 euro nodig zullen hebben.
Ik geloof dat we zo`n 16 uur in totaal onderweg zijn.De heenweg gaat in een keer met een overstap in Bangkok waar we 4 uur de tijd voor hebben de terug wel gaat met een tussenstop van 2 dagen in Bangkok. Heb er heel veel zin in ga mijn vader na 2 jaar eindelijk weer eens een keertje vasthouden! en hij gaat ons zoontje ook weer zien de laatste keer kon ons zoontje net lopen .
Daar ben ik weer... mijn reiskriebels zijn er nog steeds. Op dit moment lijkt Thailand en Cambodja ons ook erg mooi. Ondanks dat Amerika mij enorm trekt, denken we in Azie toch meer echte natuur en het tropische te vinden. Maar goed, we moeten nog sparen, dus voorlopig hoeven we nog geen beslissing te nemen. Onze jongste is nu net 2 en het lijkt me voor zo'n dure reis toch wel prettig als hij zindelijk is en we iets minder moeten verzorgen en opletten waar hij is. Zelf denken we eraan om dan over 2 jaar te gaan. Wie van jullie heeft ervaring met Thailand/Cambodja?
Wanneer gaan jullie? Spannend hoor.. Ik las trouwens dat het daar wel erg erg warm is. Ben heel benieuwd hoe jullie dat gaan ervaren.
Wij vertrekken 22 juli tm 8 aug. Het kan er idd erg warm worden heb ik ook gehoord. normaal hebben wij daar niet zoveel last van.