Hallo, Iemand hier meer ervaring mee, ik ben nu 26,5 week zwanger, vanaf dat ik 24 weken zwanger ben heb ik verschrikkelijk pijn in mijn liezen, volgens verloskundige bandenpijn, elke beweging doet pijn, als ik loop trekt de pijn door mijn kruis in, mijn benen in enz. enorme steken elke keer, ook in bed is het niet fijn, elke keer als ik me omdraai doet het zo`n pijn. verloskundige zij al, heel vervelend maar gaat niet meer weg tot je bevallen bent, ik heb een enorme buik, veel mensen denken vaak dat ik op het eind loop maar ik moet nog 3 maand. verder erg pijn in de rug, stuitje, en ik begin ook last van mijn bekkens te krijgen. ik heb ondertussen een buikband aangesschaft, in de hoop dat het niet erger wordt, meer meiden hier erg last van, en nog tips om de pijn te verzachten, thnx
Ik heb er ook last van. Ik ben morgen 27 weken en de pijn is niet te harden. Nu vooral aan de rechterkant van mijn heup, straalt helemaal uit naar mijn been en bil. Ik sta onder behandeling bij een gyn en die heeft aangeraden om mijn rechterheup een paar dagen te ontzien en ik mag paracetamol slikken. Doet het nog een paar dagen erg pijn, moet ik even contact opnemen. Schijnbaar is het bij mij een zenuw die geraakt wordt op de eea manier door de baarmoeder. Werkt een warme douche of bad niet verlichtend?
Ik heb het hier echt aan 2 kanten, en inderdaad echt niet te harden, maar dan ook met alles wat ik doe, ik doe dus ook niet veel momenteel, want ik wordt echt niet blij en ik moet nog even. een bad hebben we niet, maar ik sta wel lang onder de douche, of eigelijk ik ga zitten, en heel heet. is dan wel fijn even, maar als ik er uit kom en ik ga me aankleden doet het nog heel erg pijn. ik mag ook paracetamol, maar de pijn blijft, dus nu slik ik dat niet meer omdat ik de kleine niet onnodig van die rommel wil voorzien, als ik er zelf toch amper tot geen baad bij heb. jij ook veel sterkte, hopen dat het bij jou minder wordt, mijn verloskundige doet er dus niet veel mee, ja uitzingen tot de bevalling.
ze kunnen er ook niks aan doen, ik douche elkeavond lekker warm water er op en heb zo nu en dan kersenpit zakje bij de lies lekker warm en ik vind dat de pijn dan wat afneemt
Nee dat zij ze al, las er alleen zo weinig over dus dacht ben ik nou de enige dat kan toch niet. ik zal ook eens een kruik gaan proberen snachts. hopen dat ik dan wat beter slaap.