Hallo, Ik weet dat de morning after niet als anticonceptie gezien mag worden , maar ik wist het berichtje even nergens anders te plaatsen Ik heb een vraag rondom de MA-Pil. Ik slik mijn pil altijd rond een uur of 11 half 12 s'avonds, maar gisteren kwam ik erachter dat ik die van dinsdag vergeten was.(4e pil van de strip) Toen heb ik de pil van dinsdag en woensdag gister op tijd ingenomen. Omdat ik dus later als 12 uur die pil heb ingenomen heb ik een MA-pil gehaald. Nou kun je die tot 72 uur innemen. Alleen ben ik nou niet zo zeker van mezelf , omdat ik niet weet hoe je de uren telt. Tel je de uren vanaf de dag dat je je laatste pil heb geslikt?( Dan zou het 64 uur zijn nadat ik de MA- Pil heb geslikt) Of tel je de uren vanaf het moment dat je de pil van dinsdag had moeten slikken?( zou het 40 uur zijn ) Maak me eigen zo druk , dat ik niet eens meer helder na kan denken. Gelukkig ligt de Mirena klaar , de pil is niets voor mij!:x
ik telde de tijd vanaf het moment dat je (onbeschermd) sex gehad hebt en geen pil slikte... Ik heb nog nooit gehoord dat je de MA-pil slikt als vervanging van de gewone pil...of begrijp ik je niet goed?
Nee , je begrijpt me niet goed nee. Ik ben aan de pil hoor , maar omdat ik 1 pil was vergeten heb ik een Morning After geslikt. Nee niet als vervanging hoor Waarschijnlijk leg ik het verwarrend uit,
Ah ik zie het, 4e dag! Ik zou een week een CD gebruiken, maar dat stond volgens mij ook altijd in de bijsluiter? Ik slik de pil niet ,heb nu spiraal maar ik meen te herinneren dat er in de bijsluiter een "stappenplan" stond hoe te handelen bij een vergeten pil.
Maar van welke situatie je ook uit gaat, je zat toch nog goed? Je zegt dat het bij de ene optie 64 uur was en de andere optie 40, terwijl het maximum 72 is. Je zit dus sowieso goed. En ik neem aan dat je je verhaal aan de HA hebt uitgelegd en dat deze heeft beoordeeld of het nog zin had of niet. Inmiddels zijn we al een paar dagen verder. Hoe is het? Ik heb de MA-pil 1 keer gebruikt en ben daar echt goed misselijk van geweest. Weliswaar maar 1 dag, maar toch.
Heey, Ja ik zat sowieso wel binnen de termijn hoor , alleen neemt de werking van de pil na elke 12 uur af. Ik ben niet ziek geweest eigenlijk , dus dat is dan mooi meegenomen..