Verschil Forte kruidvat en Friso

Discussion in 'Flesvoeding' started by Gwenolyn, May 30, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    Jan 13, 2009
    7,067
    0
    0
    Iov met de KA ben ik Forte voeding gaan geven.
    Het eerste pak wat ik heb geprobeerd was van kruidvat. Lees overal goede verhalen over kruidvat voeding, dus wilden dit wel eens proberen.

    Moet er ook bij vertellen dat hij verkouden is.

    Nou hij rochelt alle kanten op, en stikt zowat in het slijm. Vooral na de fles heeft hij dit heel heftig, en linkt ook erg benauwd. Vreemd wat op zijn andere voeding (Enfamil AR) had hij dit lang niet zo heftig.

    Na een half pakje geprobeerd te hebben, maar een pak Friso gehaald. Op Friso forte heeft hij dit niet.
    Vervolgens het 2de pakje kruidvat forte gegeven (zitten 2 kleine pakjes in 1 groot pak), en hij begint weer te rochelen, benauwd en hoesten.

    Waar kan dit aan liggen?
     
  2. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    Jan 7, 2011
    11,704
    3,816
    113
    Female
    www.babyvoedingchecker.nl

    hier vind je de concrete verschillen....

    Hier nog nooit problemen gehad met KV-voeding, maar het ene kind reageert beter op bepaalde voeding dan een ander kind.
     

Share This Page