wat is het verschil?

Discussion in 'Onderzoeken en echo's' started by Fatna, Aug 8, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Fatna

    Fatna Actief lid

    Aug 23, 2005
    168
    0
    0
    Ik ben tijdens mijn vorige zwangerschap bij een verloskundige geweest maar deze zwangerschap ga ik via een gynaecologe (schrijf ik het zo goed.. :oops: ) maar wie kan mij vertellen wat het verschil is??

    groetjes Fatna
     
  2. Anabella

    Anabella Fanatiek lid

    Feb 2, 2006
    2,742
    1
    0
    Een gynaecoloog is een vrouwenarts, een verloskundige is opgeleid om een vrouw bij de bevalling bij te staan.
     
  3. Fatna

    Fatna Actief lid

    Aug 23, 2005
    168
    0
    0
    ik vraag me af of je bij een gynaecologe vaker moet langskomen en of onderzoeken meer inhouden, ik mocht bijvoorbeeld bij de vk pas langskomen met 12 weken hoewel het daarvoor al niet zo goed ging met de zwangerschap, en zelfs toen was er niet eens een echo-apparaat waarmee ze me kon geruststellen daarvoor moets ik weer naar de andere kant van mijn woonplaats zoveel tijd verder, ik heb denk ik een beetje angst voor laksheid en onvoldoende informatie weer

    :(
     
  4. MarionM

    MarionM Bekend lid

    Aug 2, 2006
    761
    0
    0
    Breda
    Eem gynaecoloog is gespecialiseerder. dus ik denk dat je je geen zorgen hoeft te maken ;)
    En misschien zitten er meerdere gynaecologen bij elkaar in het ziekenhuis, dan kun je altijd als het niet klikt vragen of je de volgende keer bij een andere kan :p
     
  5. Daphne

    Daphne Fanatiek lid

    Jan 1, 2006
    4,615
    0
    0
    Roosendaal
    Ik denk dat het er aan ligt waarom je bij de gyn loopt, of je vaker langs moet komen. Soms zijn er extra echo's nodig om het kindje in de gaten te houden. Je kan ook bij de gyn lopen vanwege een eerdere bevalling die heel zwaar was. Dan zul je geen extra echo's krijgen, maar zal de voorbereiding op je bevalling anders zijn.
     

Share This Page