Mijn zoontje van bijna 7 wk is nogal neus verkouden. Ik geef hem hiervoor van die zoutoplossing druppels, doe hem in een badje met thijm enzo en smeer luuf baby. Wanneer hij niest komt er heel veel snot uit zijn neus, das mooi, dan komt het eruit, maar... er zit ook een beetje helder rood bloed bij... Ik heb het zelf ook altijd maar is dat bij een baby ook normaal dan? Heeft iemand hier ervaring mee?
Lijkt mij dat dat geen kwaad kan, het kan een gesprongen adertje zijn, een korstje in het neusje etc. En anders bel je toch gewoon even de huisartsassistente? die kan je vast vertellen of je toch even langs moet komen.
Ik denk dat het gewoon een gesprongen adertje is, zoals dit bij ons volwassenen ook wel eens gebeurt. Lijkt mij niks ernstigs.