Hoi, Ik heb even een vraagje: Ik heb gisteren blikboterhamworst gekocht, maar mag je dit gewoon eten tijdens je zwangerschap? Ik dacht van wel , maar nu ga ik toch twijfelen . Alvast bedankt. Liefs.
Volgens mij wel, nou moet ik zeggen dat ik in principe alleen geen rauw vlees, gerookte zalm en kazen van rauwe melk eet voor de rest eet ik alles
ja hoor dat mag je gewoon eten is niet rauw, zit geen lever in dus lekker op je bammetje doen zou ik zeggen
Dank je wel voor jullie reacties!! Ik heb gelijk een rolletje met augurk erbij gepakt! Heeeerlijk! Liefs!
Hoi, Kan idd geen kwaad. Wel moet je erop letten dat je niet teveel worst (lees: elke dag worst) eet, dat raadt het Voedingscentrum af. Ik denk dat er teveel zout in zit en verder niets ernstig. Ik koop 1x per week boterhamworst o.i.d. en doe dat doordeweeks soms op brood. Heerlijk!