Hoi allemaal, Ik heb deze ronde een eisprong gekregen met clomid 100. Nu ongeveer 14 dagen na die eisprong heb ik een negatieve zs test gehad en ben daarna gaan menstrueren. Dat is op vrijdagavond begonnen met wat veegjes, zaterdag stroomde het en nu zondagochtend waren het wat veegjes en nu is t praktisch niks meer. Dit vind ik zelf wel errug weinig! Voor een goede menstruatie moet je toch minimaal 3 dagen echt bloeden? Wat kan de oorzaak hiervan zijn, en is dit nadelig voor de volgende ronde? Mijn BMS was dik genoeg, dus dat kan het niet zijn denk ik.
Ik heb het zelfde gehad, ook met dik genoeg BMS. Vanuit de arts geen verklaring, het heeft wel even geduurd voor ik zwanger was, geen idee of het er iets mee te maken heeft. Maar inmiddels gaan we voor de derde. Het is dus wel goed gekomen
Van de gyn moest ik een test doen voor de zekerheid. Niet zwanger... Conclusie van de arts was dat dit door de clomid komt. Het schijnt redelijk normaal te zijn om een kortere menstruatie te krijgen. Dus ik zie t als een luxe bijwerking!
Ik heb ook anderhalve dag echt flink gevloeid.. De rest was bruin! Echt heel raar.. Ook ik gebruik clomid!
Bij mij was t niet eens dát. T was een avondje veegjes. Daarna een dag flink gevloeid en vervolgens een paar uur wat restveegjes en toen niks meer. Van t eerste bloeddruppeltje tot t laatste was t misschien 40 uur Luxeprobleem haha.