wel / geen babynestje

Discussion in 'De babyuitzet' started by joja, Aug 24, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. joja

    joja Actief lid

    Aug 24, 2010
    153
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb op Marktplaats een tweedehands phil en teds gekocht. Nu heb ik er geen babynestje bij. Ik zit te twijfelen. Zal ik er een extra matrasje in doen en dan met een dekentje. Kindje mutsje op en jasje aan ligt in principe uit de wind.
    Of is het de moeite waard om een babynestje aan te schaffen?
     
  2. miffy11

    miffy11 Niet meer actief

    wij hebben wel een nestje gekocht, die zijn ook wat hoger en houd meer wind tegen. we hebben eerst ook geprobeerd met een matrasje, maar die paste ook niet goed.
    daarnaast was Fenne een baby die niet tegen veel ruimte kon (hebben ook ingebakerd) en dit was wat knusser.

    Fenne heeft er uiteindelijk toch 5 maanden ingelegen, dus vind het wel de moeite waard geweest.
     
  3. juffie81

    juffie81 Bekend lid

    Aug 7, 2007
    636
    37
    28
    juf
    rotterdam
    Wij hebben ook een babynestje erbij en Fenna ligt daar nu wel lekker in te slapen al wordt het wel wat krap.. Ze is ruim 2 mnd.
    Ik hoop dat ze er tot 4 mnd in kan liggen (ze is trouwens wel lang, hoor..)

    Ik zou toch een babynestje kopen, al is het maar voor een paar maanden. Daar liggen ze toch het lekkerst in..
    Anders ook op mp, kopen?? Zo duur zal het dan niet zijn...
     
  4. maranka

    maranka VIP lid

    Mar 27, 2007
    10,842
    0
    36
    Ik heb wel een babynestje er bij gekocht. Gewoon een universele van topmark via mp
     

Share This Page