Hallo allemaal. Ben giterenavond/ vanacht ongi geworden 30 dagen na het stoppen van de pil. Nu valt het mij op dat bij een ontrekkings ongi altijd erg veel last van buik en rug ale: had voor en als het net begonnen was. Verloor de laatste jaren ook vrij veel bloed en afval. Nu begon het gisterenavond om half 12 zonder pijn met een klein beetje bloed en vanacht een klein beetje, vanmorgen iets meer en nu neemt het alweer af. Hoe is jullie ervaring zit er ook zoveel verschil in de echte en de nep ongi :
Jep, bij mij wel. Ik ben met de pil begonnen, omdat ik altijd erge buikpijn had. Tijdens gebruik met de pil nog steeds, maar vond het ook wel erg makkelijk. Sinds Jesper er is ben ik niet meer met de pil begonnen en heb ik gewoon geen buikpijn meer als ik ongesteld ben. Ook ben ik maar een paar daagjes ongesteld, erg makkelijk hoor. Dacht altijd dat het andersom was.
hoi beverly, Ik heb dat ook hoor. Toen ik nog aan de pil was. Leek het wel of ik leeg liep als ik ongi was. ahhah En sins ik gestopt ben met de pil is het altijd maar heel weinig en duurt het idd niet zo lang meer.
Kan idd veel verschil tussen zitten op gebied van pijn en andere ongemakken, hoeveelheid bloed en hoeveelheid en grootte van velletjes en stolseltjes in het bloed.
Bij mij is het dus precies andersom! met de pil bijna niet ongi en geen buikpijn. Nu veel heftiger en wel buikpijn