ben echt nooit overtijd nu wel maar nee niets op testje we zijn al zo lang bezig ik wordt er moe van en we worden pas verder geholpen in okt vanwege mijn man zijn medicatie GRRRRRRRRRRRRRR rot ziekenhuis :x heeft iemand hier dat wel eens gehad overtijd, eigenlijk geen klachten maar ook geen positief testje. xxjes bolly
Ja ik geloof wel dat veel meiden dit mee maken, er is zelfs speciaal een topic voor meiden die overtijd zijn met een negatieve test. Zelf was ik deze maand 3 dagen over tijd (met klachtjes) negatieve testen, en helemaal aan het eind van de 3e dag alsnog ongi.
hey ja zag de topic pas toen ik de vraag had gesteld. dus de vraag mag gesloten worden ( weet alleen niet hoe ) gr bolly
Boly@ Je kunt een topic laten sluiten door recht het verkeers bordje aan te kliken . dan kun je vragen aan de modjes of ze hem voor je sluiten.