Hallo dames, Ik heb afgelopen dagen al eerder een bericht geplaatst bij de op dit forum met onderstaand bericht/vraag.. Vrijdag 1 maart heb ik mijn spiraal laten verwijderen en moest ik ivm cyste 3 maanden aan de pil.. zo gezegd zo gedaan Zondag 3 maart netjes ongesteld geworden en maandag 4 maart begonnen met mijn eerste strip.. Na de eerste strip (3 weken) in de stopweek niet ongeteld geworden.. ben gewoon aan een nieuwe strip begonnen, daarvan laatste pil van die strip op zondag 21 maart en netjes woensdag 24 maart ongesteld geworden.. maandag 28 maart ben ik dus aan mijn derde en laatste strip begonnen... eergister ben ik 1 x de pil vergeten, verder netjes elke dag zelfde tijd... gister gewoon weer de pil genomen, maar s'avonds roze bij het afvegen.. Vanmorgen (sorry alvast) liep het er gewoon uit.. maar echt ROOD is niet.. beetje krampjes en beetje misselijk maar verder niks.. Kan dit alweer menstruatie zijn? Omdat ik 1 x de pil vergeten ben? Anders zou het alleen de eisprong kunnen zijn of innesteling... Eisprong zou kunnen volgens banner denk? Maarja, ik heb pcos en ben aan de pil nog dus dan heb ik geen eisprong door de pil lijkt me dus ook geen innesteling... ?? Zou het anders ook met de cyste te maken kunnen hebben, dat die nu geknapt is ofzo? Was namelijk de bedoeling dat die zou verdwijnen door de pil.. Hierop werd mij verteld dat dit spotting was door vergeten van de pil, dit was niet erg De bloeding is nu sinds eergister veeeel erger geworden, zelfs erger dan mijn afgelopen bloedingen.. begon na het roze met helder rood met kleine stolsels, nu al 2 dagen veel helder rood is dit dan echt spotting? Ik heb er ook echt veel krampen bij, het borrelt behoorlijk daar beneden (bm?) en een flinke pijn die naar mijn been en onderrug trekt.. (recht, ook kant van cyste) Weet iemand wat dit kan zijn? Spotting, doorbraakbloeding, iets anders? (denkend aan mijn diagnose cyste, pcos) Wil niet meteen weer naar de HA, vorige week ook al geweest en moet over 2 weken ook weer
Spotting is normaal gesproken dus geen rood bloed. Daarom tel je je menstruatie ook pas vanaf de 1e dag dat je helder rood bloed verliest. Dus in principe zou ik nu aan een doorbraakbloeding denken, maar kan me niet herinneren dat ik dit ooit gehad heb en ben toch ook ooit wel eens een pil vergeten. Raar als dat het is dat je lichaam daar zo snel en heftig op reageert. Maar ja ik heb dan geen ervaring met pcos en cystes, dus misschien dat dat daarom is.
Ik vind het ook heel vreemd. Dacht ook, misschien komt het omdat mijn lichaam het nu gewoone cht kwijt moet, doordat ik de eerste stopweek niet ongesteld geworden ben maar wel doorgegaan ben met de pil daarna weer, toen in de stopweek wel, 3 dagen weinig.. maar nu dit, en die pijn
Ja klinkt als een doorbraakbloeding Toen ik aan de pil was kon ik in de laatste week echt niks vergeten anders werd ik gelijk ongesteld Ik heb weleens in het ziekenhuis gezeten omdat ik dacht dat er wat ergs was ( was ik per ongeluk de pil de dag ervoor vergeten...gelijk bloeden)
Maar dit was nu al mijn eerste week was net 3 dagen ongesteld geweest in de stopweek ervoor.. dit was heftiger dan in de stopweek.. het is nu alleen nog wat roze, beetje krampen.. Moet ik dit nu ook rekeningen als menstruatie?
Volgens mij maakt het niet uit in welke week of dag je een pil vergeet. Bij de een is er niks aan de hand en de ander reageert daar veel sneller op en krijgr meteen al een doorbraakbloeding. Naar mijn ervaringen dan. Ik wordt krijg altijd gelijk een bloeding als ik een pil vergeet. En in mn familie weer vrouwen die een keer pas na 2 keer pil vergeten of niet innemen een bloeding kregen. En vrouwen die wilde stoppen met de pil pas na 2 maanden een bloeding kregen. Dus het is volgens mij per persoon verschillend. En een doorbraakbloeding kan gewoon echt als heftige ongesteldheid worden ervaren hoor..