dames. even in het kort.. 18e ga ik op vakantie, 20e nod. ik zou dan 17e met primolut moeten beginnen om niet ongesteld te worden in de vakantie.. welke vroege test is betrouwbaar om vooraf het starten met primolut te gebruiken? ik heb sensitest liggen, maar dat is geen vroege test. ps ik ben geen fan van een vroege test, maar ik heb nu wel een goeie nodig.. groetjes
wow dpo 7! bij mij duurde het altijd ff voordat ik een streepje zag. maar dat verklaarde mijn vmk altijd denk ik.. maar het is het proberen zeker waard.. ik heb verder nog nergens last van, geen zere / zware borsten ofzo.. alleen mijn buik trekt/zeurt wat soms.. zekere voor het onzekere wel ik wel testen voordat ik ermee begin..
normaal test ik ook liever niet te vroeg maar ik wist het deze ronde eigenlijk al voor de test hopelijk heb jij ook snel een positieve test in je handen!!
Deze was mij mij het eerst positief (5 dagen voor nod) en ook meteen vrij duidelijk: Uiterst gevoelige zwangerschapstest - Zwanger & Kids Kruidvat was op hetzelfde moment nog nauwelijks zichtbaar.
K2v5 is behoorlijk betrouwbaar, maar bij deze zwangerschap had ik op 10 dpo alleen een heeeeeeel vaag tuurstreepje na afleestijd. Als je een k2v5 doet dus niet na 5 minuten weggooien, maar na een uur nog eens kijken!
Ik heb ook met kV 2 voor 5 bij allebei positief getest op 10dpo. Toen was hij ook echt duidelijk roze en niet twijfelachtig
Het verschilt per persoon; zelfs als je zwanger bent en dat heel vroeg al ziet op de test, wil dat niet zeggen dat je dat bij een volgende zwangerschap ook snel ziet, laat staan als je een andere vrouw bent.
klopt ieder persoon is verschillend.. ik koop morgen wel k 2v5 en test ik zondag ochtend.. dit is 3 dagen voor nod.. hopelijk pakt het hcg snel en anders hoop ik deze ronde niet zwanger te zijn. de verschillende verhalen over primolut maken me toch wat onzeker tav schadelijk zijn voor de vrucht ed bedankt!
Test alsjeblieft niet met eerste ochtendurine, maar halverwege de dag of in de avond! Anderhalf uur niet drinken (lijkt lang, maar is het niet) en dan plassen/testen (met ochtendurine bleef t spierwit!) Ik testte va 5 dagen voor nod positief met KV2V5. Het waren tuurstreepjes, maar ze waren er. 9dpo - 1e test 12 minuten (7 minuten na officiële afleestijd) 10dpo - 2e test 8 minuten (3 minuten na officiële afleestijd) 11dpo - 3e test 6 minuten 12dpo - 4e test 5 minuten 13dpo - 5e test 3,5 minuten geen tuurstreep meer, maar duidelijker 14dpo - 6e test 2,15 minuten duidelijke streep (Ik wist mijn nod exact, vanwege eisprong dmv pregnyl icm iui) Primolut is ZEER schadelijk voor zwangerschap. Ik gebruik het zelf ook bij mijn behandelingen om zwanger te raken en mijn gyn maakt altijd eerst een echo om zwangerschap uit te sluiten, voor ik Primolut mag gaan slikken. Hopelijk kan je hier wat mee! FIJNE VAKANTIE!