Twee dagen geleden is mijn verstandskies getrokken. Dit trekken ging niet echt gemakkelijk omdat mijn wortels scheef stonden dus de tandarts heeft aardig zitten sjorren hieraan. Nu is het al de tweede nacht dat ik met helse pijnen wakker wordt en niet meer kan slapen Ik slik me suf aan ibuprofen en paracetamol maar blijf echt vreselijk veel pijn houden. Wie heeft dit ook gehad en hoeveel dagen hier last van gehad?? Wordt echt een beetje moedeloos van de pijn
Ik kreeg van de tandarts zwaardere ibuprofen mee, zakjes poeder die je moet oplossen in water. Als je die om de 4 uur slikt helpen ze goed. Ik zou als ik jou was morgenvroeg bellen met de tandarts en vragen naar pijnstillers.
Probeer soort van spiegel op te bouwen.. de elk zoveel uur meds. Succes ermee man heeft tijdje geleden kies laten trekken.. heeft er nog dteeds last van 3 weken verder... nu is het wel een piepert
Slik je om de zoveel uur pcm en ibobrufen? Ik heb het ook gehad met verstandkies na een dag of vijf was het weg...
Paracetamol en ibuprofen volgens schema slikken. Met hoofeinde omhoog slapen. Mondspoeling gebruiken tegen infecties. Bij echt veel pijn, vieze smaak of vieze geur even na laten kijken. Kan een infectie zijn. Ook kun je wat koelen tegende zwelling.
thanx ladies, inmiddels de vierde dag na de extractie... man heb nog steeds veel pijn. Slik een hoop pijnstillers maar wordt iedere nacht nog wakker van de pijn. Net trouwens zelf mijn hechting eruit gehaald. Dat scheelt echt enorm zeg. Het trok enorm en dat is nu een stuk beter. Straks nog maar een paracetamolletje en dan hopen dat het morgen wat beter is. Hadden jullie trouwens ook dat je je kaak amper van elkaar af kan krijgen?? kan er net een vinger tussen krijgen, maar verder lukt nog niet. Enig idee wanneer dit beter zal gaan??
Ik had ook enorme pijn en als ik jou was, zou ik even naar de huisarts gaan. Ik kreeg Tramadol voorgeschreven en dat hielp toen voor mij erg goed. Succes ermee, ik weet hoe vervelend het is. Het heeft bij mij zeker een ruime week geduurd voordat het beter ging.
Dat heb ik een keer gehad na gaatje vullen... Och wat deed dat zeer.. Zat te janken van pijn kon niets eten.. Denk dat hij mijn mond toen te ver open heeft getrokken.. Soort van spierpijn