Ooo auw! Heb Ik weer hoor. Lekker verse kaas saus aan het maken voor bij de groentes. Tja die moet je wel even goed doorproeven. Tijdens het proeven valt er dus blijkbaar een klodder van de lepel precies boven op mijn borst. Gloeiend heet natuurlijk puur gesmolten kaas met room en kruiden. Maargoed door koken maar want een borst kun je niet even onder de kraan Houden. Maar nu heb ik dus een verbrande plek op mijn borst en het doet zeer. Wat kan ik er Opsmeren? Het is gewoon eerste graat dus geen blagen of iets dergelijks
Ik dacht dat je juist nooit boter/vet op een brandwond moest smeren, omdat dat de hitte binnen houdt. Of zou dat alleen korte tijd na het branden zijn? Ik zou hier voorzichtig mee zijn...
ik heb standaard de gele tube van VSM in de keukenlade liggen, als ik me verbrand tijdens het koken kan het ik het er meteen opdoen. Het is schaafwonden en brandwondencreme.
advies wat ik van de huisartsenpost kreeg laatst .. vaseline erop ! Je kunt morgen bij de apotheek een speciale creme halen. En anders toch even aan de huisarts laten zien morgen. Ik heb er een lelijke brand plek aan over gehouden.
Je kunt bij de apotheek een tube zilversulfide kopen morgen. Lekker dik erop smeren en dan een gaasje erop. Dit werkt heel goed om de brand eruit te trekken en het voorkomt ook lelijke littekens. Als je er erg last van hebt zou je kunnen overwegen het vanavond nog even te halen bij de ziekenhuisapotheek.
Zorgen dat je voortaan altijd biogaze in buis hebt ook voor kids altijd fijn om in huis te hebben. Voor nu kan je yoghurt, komkommer ed gebruiken maar denk niet zo heel veel meer
Betadine helpt ook erg goed om de brand eruit te halen. Zelf heb ik bepanthen cooling foam spray in huis voor dit soort ongelukjes.