Hoe lang gaat een kolfapparaat mee?

Discussie in 'Stel je vraag aan de lactatiekundige' gestart door saartje1982, 24 feb 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. saartje1982

    saartje1982 Fanatiek lid

    2 mrt 2012
    1.324
    0
    0
    Hoi Mirjam en Saskia,

    Ik heb van mijn schoonzusje haar kolf gekregen, een Ameda Lactaline. Hij is gebruikt voor haar 3 kinderen (waarvan de oudste ondertussen 8jaar is) en volgens mij ook nog aan meerdere vriendinnen uitgeleend.
    Nu heb ik het gevoel dat af en toe het vacuüm wegvalt. En hij maakt soms ook een vreemd geluid. Ook kolf ik steeds minder, maar dat kan ook komen door het beginnen met de pil en nu mijn eerste menstruatie. Maar omdat mijn zoontje over 3 weken nara de opvang gaat wil ik toch een goede kolf hebben.

    Denken jullie dat mijn kolf op zijn einde is?
     
  2. Mirjam

    Mirjam Verloskundige

    2 dec 2005
    11.590
    2
    0
    verloskundige en lactatiekundige IBCLC
    hoi

    dat zou heel goed kunnen als ik dit lees. De meeste kolven hebben een garantie tot 400 uur, en ik denk dat ie dat wel heeft gehaald!
    Als de motor een gek geluid maakt en je hebt zelf al het gevoel dat het vacuum niet goed is, dan is ie echt op zijn einde.
    Ik denk dat het slim is om op zoek te gaan naar een andere!

    Mirjam
     

Deel Deze Pagina