Had ik vorige zwangerschap ook, hele zwangerschap dichte neus soms meer dicht dan open soms okey. Maar het ergst is avond/nacht. Vorige keer ging wel ok zonder druppels ik kon tenminste uitslapen maar nu met kleine dreumes bij lukt dat niet... Ik heb paar dagen zich groot weten te houden en gebruikte niets maar al 3 dagen doe ik 1x per avond 1 druppeltje in elk neus xylometazoline 0.25%... Weet dat het slecht spul is dus wie helpt mij aan oplossing??? - kussen omhoog helpt niet het is avond ook verstopt bij zitten/lopen. - uitsnuiten helpt niet komt niets uit of bloed (had vorige keer ook altijd droge bloed sochtend) - zoutoplossing helpt niet Zijn er miss onschadelijke homeopatische middeltjes tegen?
Vervelend inderdaad. Ik heb er alleen snachts last van (al gaat het de laatste weken beter *afkloppen*) Ik weet niet hoe je er vanaf kan komen. Misschien langs huisarts voor een middeltje wat je wel mag hebben?
Xylometazoline mag je prima hebben hoor, ook tijdens zwangerschap. Mits je je gewoon een de voorgeschreven dosis en duur houdt. Ik gebruikte de kindervariant, dacht idd 0,25, en alleen voor het slapen. Dat is echt geen enkel probleem. Als je dat ech niet wilt kun je stomen voor het slapengaan. Gewoon met warm water is al voldoende.
Jah stomem helpt ook niet. Dat xylo mag maximaal 1 a 2 weken ik kan het echt niet nog 6 maanden gebruiken... Vorige keer tijdens zwangerschap helaas arts in zh zei ook dat ik niets mag gebruiken toen lukte het nog redelijk wat ik niet sliep snachts kon ik overdag inhalen... Ik dacht dat er iets van DrVogele bestaat maar weet niet zeker of dat tijdens zwangerschap mag
Heb dat homeopatische ook gekocht...doet helemaal niets. maar moet zeggen dat ik ook als ik niet zwanger ben het probleem heb en er al 4 operaties voor heb gehad. Ik moet in overleg met gyn en kno arts wel xylo gebruiken omdat ik anders vreselijke holte ontstekingen krijg die heel moeilijk te genezen zijn bij mij
Ik ken je probleem helaas heel goed. Xylometazoline is idd niet zo goed. Je mag het maar 5 dagen gebruiken, en er staat in de bijsluiter dat het de slijmvliezen uitdroogd, waardoor ook de placenta iets kan uitdrogen en het kindje iets minder voedingsstoffen binnenkrijgt. Ik neem het zekere voor het onzekere en gebruik het niet, buiten dat word het op termijn alleen maar erger erdoor, en heb ik het chronisch nodig, niet 5 dagen. Zoutoplossing in een verstuiver helpt bij mij ook niet. Wat wel helpt, iig voor een paar uur (heel vies) is dit: vul een (klein) glas met lauwwarm water, beetje op lichaamstemperatuur, en los er een theelepel zout of bicarbonaat (baking soda) in op. Snuif dit glas naar binnen (niet door beide neusgaten tegelijk want dan gaat het mis, één voor één). Onprettig, maar mijn neus gaat dan even heel erg lopen, 't is even naar, maar na 10 minuten word het beter en daarna is het echt even lekker. Hopelijk heb je er wat aan...
Ik gebruik neuspleisters van breathe right. Mijn neusslijmvlies is erg verdikt nu ik in verwachting ben en die pleisters helpen daar goed bij (ook tegen snurken haha). Zonder die pleisters heb ik 's nachts het idee veel minder adem te kunnen halen door mijn neus. Ze zijn wel duur(18 voor 30 pleisters), maar wellicht heb je er iets aan (misschien gecombineerd met zoutoplossing???) Succes ermee!
Physiomer med....neusspray met heeeel krachtige straal....heerlijk! Of vsm cinuforce, maar die helpt mij niet zo
Je kunt je neus spoelen, daar zijn allerlei filmpjes van te vinden op you tube. Er zijn ook speciale bakjes / spuitjes voor. Moet je even zoeken op you tube op neus spoelen. Bijv: https://www.youtube.com/watch?v=88RUnc8AQFc Succes!