Gister ben ik in Den haag naar de treintjes bij het zuiderpark geweest. Kids hebben lekker genoten. Vandaag enkel op huishoudelijke taken die elke dag terugkomen na.. Lekker naar buiten ff genieten van het mooie weer, heerlijk.
Gisteren de hele dag met onze kleine man in de tuin gespeeld en heerlijk gebarbecued. Vanochtend staan de kozijnen schilderen op de planning..
Gisteren in de tuin van mijn schoonouders gehangen en de laatste tourdag gekeken. Vandaag ga ik een beetje rommelen in huis ( was vouwen, beetje opruimen en poetsen ) met de deuren open. Als ik puf heb ga ik vanmiddag eventjes met een boek in het park zitten.
Gisteren verjaardag van mijn schoonmoeder gehad.. Nu ben ik Eefje aan het opjutten op te schieten, moeten zo met Fiene naar het cb.. Maar mevrouw heeft niet zo'n zin.. Heerlijk een peuterpuber! Daarna lekker in de tuin hangen, ga zo ff bootje voor Eefje kopen... Fijne dag allemaal!
Proberen van die gruwelijke misselijkheid af te komen! Als dat gelukt is wil ik het zwembadje even goed schoonmaken. Moet nog een uurtje sporten en wat huishoudelijke taken doen.
Straks eerst even sporten, daarna de was doen, koken en douchen. Dan de kids halen en heerlijk van het weer gaan genieten in de tuin! Dit soort dagen met zo'n zonnetje zijn toch geweldig?!!!!
Gisteren zijn we naar een soort pretparkje geweest voor kleine kinderen. Super vermaakt daar, was ook heerlijk weer. En vanmiddag gaan we even naar een strandje toe.
Nwe bbq kopen, boodschapje doen, dan heerlijk met de kleine in de tuin bij t zwembad en vanavond bbqen!
Ik ga lekker naar mijn moeder toe! Ben mijn man even zat en ben toe aan een beetje rust.. (ik ben z'n vrouw die haar man niet liever vind tijdens de zwangerschap ) Hier in huis is het zo warm en geen vriezer aanwezig. Ga dus echt schandalig ijsjes eten bij mijn moeder haha.
Ik wilde naar het strand maar daar is het nu al TE druk dus dat word m niet. Dus toen dacht ik kinderboerderij is ie dicht op maandag ( alle kinderboerderijen hier ) Dus k zet straks S zijn badje op het balkon!
Een saaie TE drukke dag hier: - Langs mijn vriend die in ons nieuwe huis aan het verbouwen is, ik MOEST komen kijken - langs mijn vader op bezoek - langs mijn moeder op bezoek, komt net uit het ziekenhuis - misschien bij mijn moeder even zwemmen met Fenne - wat ophalen bij de fietsenwinkel - (bij mijn moeder?) eten - 's avonds dansen Eerst wachten tot madame week wakker wordt en dan kan de race gaan beginnen
Ik heb een keelontsteking en zit nu dus binnen. Baal zo erg. Man + oudste zoon hebben een nieuwe trampoline opgehaald, en die zijn ze nu aan het opzetten.
Gister een dagje Amsterdam geweest met manlief en onze kleine man. Vandaag doe ik de was en heb opgeruimd binnen. Verder lekker in de zon hangen..de kleine man vanochtend heerlijk buiten gespeeld en ligt nu op bed. Vanmiddag ff met hem naar de speeltuin. Manlief is de kozijnen aan het schuren en schilderen.
Ik lig in het ziekenhuis. Beetje internetten, tv kijken, lezen, smartgames... niets om jaloers op te zijn dus Vanavond krijg ik wel nog bezoek van mijn vriendinnetje en mijn man dus ik tel de uren af! *geeuwgaap* Ik ben wel doodmoe van al dat nietsen. Heb maar een uurtje kunnen slapen vannacht.
Vanochtend de buurkatten verzorgd, de was gedaan en onze meid beloofd nooit meer pampers te kopen (rotluiers, ze was tot haar nekje nat). Daarna met haar een uurtje gaan fietsen in een - voor mij - nog onbekend natuurgebied achter een industrieterrein. Bloemetjes geplukt, paardjes gekeken en genoten van het weer. Ik wil graag wat meer bewegen, dus deze hou ik er in!
hier vanmorgen lekker op gestart, vaatwasser uitgeruimd en aangezet, wasje uitgehangen, daarna nog 1 gedraaid. Dchter heeft even geslapen toen rustig aan gedaan. Daarna zwembad opgezet, dochter gezwommen. daarna boodschappen en nu weer ff binne afkoelen.