aankondiging zwangerschap

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door makey, 7 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. makey

    makey Fanatiek lid

    16 feb 2006
    1.999
    0
    0
    We willen deze zwangerschap op een leuke manier bekend maken omdta absoluut niemand verwacht dat wij aan een derde kindje ozuden beginnen (eigenlijk 2 al niet haahah:D) dus ws moet ik mn schoonmoeder reanimeren hihih in positieve zin dan :)

    we hebben bij de tweede toen voor de oudste een shirt gekocht met stoer ik word broer en t duurde even voor t kwartje viel hij was gewoon aan t spelen en niemand zag t hahaha
     
  2. fafje

    fafje Niet meer actief

    haha gewoon nu beide een tshirt aan met : wij worden broers....:p
     
  3. BLiS

    BLiS VIP lid

    29 jan 2009
    27.768
    1
    38
    Vrouw
  4. FEE88

    FEE88 Niet meer actief

    We hebben voor mn schoonmoeder een te klein shirt gepakt van mn stiefzoontje waar hij op had geschilderd en zn handen op had gemaakt. Daarop stond deze is mij te klein maar binnenkort komt er iemand die hem beter past... Hele fam. snapte hem alleen bij haar duurde het ff voordat het kwartje viel :p

    Mn ouders had ik een foto gestuurd van onze 'nieuw' ingerichte tuin. Mn vader mooi opgeruimd hoor maar er ligt nog een wit dingetje daar op de grond.. (hij ziet echt alles zo'n pietje precies :p) ik zo o wat zou dat nou kunnen zijn. Ik stuur een vergroote foto... Hij zo en wat betekend dat dan? Ik roep mama maar ff zij gelijk oooo leuk gefeliciteerd etc. Hij nee, dat kan niet het wordt toch altijd een blauw streepje (toen mn moeder zw was blijkbaar ik had k2v5 :p)
     
  5. hoop77

    hoop77 Lid

    6 sep 2009
    73
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij hadden vogelzaad in een leuk doorzichtig zakje gedaan, lintje erom en met een kaartje eraan:
    "ooievaarsvoer, te gebruiken rond ... "en dan je uitgerekende datum"

    Leuke reacties op gehad. En ook leuk voor opa's en oma's om te bewaren.
     
  6. Saz667

    Saz667 Fanatiek lid

    24 nov 2008
    4.841
    177
    63
    Heel simpel misschien, maar je oudste een shirt aan doen met een grote 1, jongste met een grote 2, en jij een buikband met een grote 3 er op? ;)
     
  7. makey

    makey Fanatiek lid

    16 feb 2006
    1.999
    0
    0
    Wat een leuke ideen allemaal hier heb ik zeker wat aan!!!
     
  8. misa

    misa Niet meer actief

    Leuke ideeen zeg!
    Misschien kun je je andere twee kinderen het laten vertellen..!
    Je hebt ook van die soort van broches met 'grote broer' die je op een shirtje kunt spelden.
     
  9. januari2010

    januari2010 Niet meer actief

    Moeilijk, he!! Je wilt het toch graag op een originele manier vertellen!

    Wij gaan ieder jaar met het hele gezin op wintersport. 4 weken voor we weggingen (ik was toen 10 weken zwanger) heb ik mijn ouders 2 babyskieetjes cadeau gegeven met daarbij een kaartje:

    Lieve opa en oma, mag ik volgend jaar ook mee op wintersport?

    Ze waren door het dolle heen!
     
  10. fafje

    fafje Niet meer actief

  11. cherie

    cherie VIP lid

    18 okt 2009
    5.757
    0
    36
    Wij hebben jip en janneke champagne gegeven:D
     

Deel Deze Pagina