Er moet me echt even iets van het hart. Ik ben net bij de Action een aantal testen gaan halen (4 stuks), en het meisje achter de kassa was vriendelijk en correct. Echter stond er een oudere medewerkster naast die mij zo eens aankijkt, kijkt naar wat ik op de band heb liggen en zegt "zo, hoe vaak ga jij je nog vergissen of je zwanger bent?!" Ligt het aan mij, of is dat een ontzettend ongepaste opmerking? Het is best een gevoelig onderwerp namelijk. Ik voelde me zo ongemakkelijk en rot, ben maar heel snel de winkel uitgegaan. Heeft iemand weleens iets vergelijkbaars meegemaakt?
Dat meen je Vind ik inderdaad erg onbeschoft! Zelf gelukkig niet meegemaakt, ik bestel ze veilig op internet
Wat een rare opmerking, ik had er zeker wat van gezegd. Waar bemoeit zij zich mee? Klacht indienen bij de leiding. Medewerkers van de action heb ik ook niet een leuke ervaring mee, was een keer met mijn zoontje bij de kassa, hij was aan het huilen, zegt dat mens achter de kassa ' we hebben ook tape te koop' is die zo stil. Ik was echt boos en zei ja jij bent zeker in die omgang uit je mama's kut gekomen.
Jemig waar bemoeit dat mens zich mee? Ik vind dat inderdaad zeer ongepast van haar. Zelf gelukkig nooit meegemaakt.
Nooit meegemaakt en had er zeker wat van gezegd. Maar ik moet zeggem het personeel in de action hier is ook alles behalve vriendelijk.
Heel ongepast! Ik koop nu ook mijn testen online. Nadat een medewerkster van de Trekpleister me vroeg waarom ik in een maand tijd 2x een zwangerschapstest kocht (alweer een tijdje geleden). Op die bemoeizucht zit je niet te wachten (ik heb het al druk genoeg met om me heen kijken of ik geen bekenden tegenkom)
Dat zeg je toch niet! Voor hetzelfde geld moet je testen hebben om te kijken of alle hcg uit je lichaam is vanwege een miskraam.. Dit kan heel kwetsend zijn! Ik denk dat ik morgen terug zou gaan en kijken of die persoon er is en haar aanspreken en anders een klacht indienen. En wat dan nog al haal je 10 testen per maand, lijkt mij allemaal goed voor de omzet..
Wow Vanille28, dat vind ik ook echt heel erg brutaal. Sommige mensen hebben geen sociale rem ofzo. Ik belde mijn vriend best een beetje overstuur op, en hij wilde meteen daar verhaal gaan halen. Lijkt me nu ook weer niet zo'n puik plan.. Maar ik heb er een nare nasmaak aan overgehouden.
Ik zou bellen om een klacht in de dienen. Oh.. wat zul je nu veel dingen weten om tegen haar te zeggen wat er op dat moment niet uitkwam he..
Echt belachelijk en ongepast! Wij wonen op een dorp waar iedereen elkaar kent, dus ik laat ze altijd door manlief halen in de stad waar hij werkt..erg hè.
Typisch action. Ik kreeg toen van een mannelijke medewerkers het erg spannend was toen ik ovulatietesten kocht. Echt.. say what Ik zou een klacht indienen.. dat kan echt niet zo'n opmerking!
Belachelijk. Hoe vaak je wel of niet test heeft niemand ook maar iets mee te maken. Ik zou ook een klacht indienen
hier ook een keer: en wat hoop je? eh... wist echt niets te zeggen. heb maar gezegd: op het beste. pffff domheid is soms echt een volksziekte geloof ik....
zo, inderdaad erg ongepast! zou zeker een klacht indienen. jeetje sommige mensen weten echt niet wat ze zeggen! kan er over meepraten. voor de zwangerschap van mijn dochter in de medische molen gelopen vanwege pco, uiteindelijk via iui zwanger geraakt. vond het fijn om een aantal testen in huis te hebben, dus in 1x 4 pakjes gekocht. kreeg ik te horen: zo, wat van plan? heb gelijk gereageerd en gezegd ja dat krijg je er van als je in de medische molen zit om zwanger te worden. ze was gelijk stil hihi. voor deze zwangerschap ook regelmatig testen gekocht, ook bij haar, maar nooit meer een opmerking gehad haha!