hi dames, Ik doe mijn dochter van 8 weken na laaste flesje heerlijk in bad en dan valt ze gelijk heerlijk in slaap! Ik kwam alleen net de zwitsal slaap lekker tegen en had mijn dochter al on bad gedaan. Maar zal dit nou echt helpen dat ze hier rustig van worden? Ik ga denk ik wel de olie slaap lekker halen alleen voor de geur al lavendel Ik ben erg benieuwd naar jullie ervaring met ontspannende badschuimen olie voor in bad en na bad
Het is het enige wat ik gebruik...wat een heerlijk spul! Of ze er nu Echt rustiger van worden weet ik niet. Die van mij is al enorm zoet En rustig.
Hier smeer ik het elke dag voor het slapen gaan en ze slaap van ongeveer 21.00 tot 06.00 (al een week of 5) de fles en weer terug naar bed tot ik haar wakker maak tussen 08.00 en 09.00. Of het spul helpt! Of het is gewoon een hele goede slaper. Ik zou het in ieder geval proberen als ik jouw was.