heej, ik wil hier ook even mijn verhaal delen.. ik had afgelopen dinsdag mn eerste echo. ik dacht 10 weken zwanger te zijn. ik had met 6 weken wel wat bloedverlies gehad, maar dit was niet noemenswaardig en geen krampen erbij. maar op de echo was dus niks te zien.. met inwendige echo ook niet, ze stuurde ons door naar het ziekenhuis, want er was een kans op een bbz. ik woensdag naar het ziekenhuis, en daar bleek hetzelfde, bloedgeprikt en mn hcg was lager dan 1. ik heb dus een vroege miskraam gehad ik ben blij dat het geen bbz is en dat mn lichaam het zelf heeft opgelost, maar het is wel rauw op ons dak gekomen...
Sterkte, ik weet (ongeveer) wat het is. Valt zo tegen als je een klein hummeltje op het echo-scherm verwacht en dan blijkt er niks te zien. Ik voelde me knap voor de gek gehouden door m'n eigen lichaam. Neem de tijd om het te verwerken, het valt niet mee.
dankjullie wel! was idd een tegenvaller.. mn lichaam had het zelf al opgelost. maar ik wil ook wel weer vooruitkijken, ik en jullie allemaal worden echt wel mama.
Jeetje joh, ik vond het al zo'n schrik om een leeg vruchtzakje te zien rond die periode, maar dan ben je tenminste nog wel echt zwanger... Kan me voorstellen dat je enorm geschrokken bent! Sterkte!
@ rozemarijke: ik was ook echt zwanger, maar het is al vroeg misgegaan.. maar niet zoveel van gemerkt dus ik dacht inmiddels dat ik 10 weken was
Ja, maar ik bedoelde dat het zo'n schok moet zijn om er achter te komen dat je gewoon al helemaal niet meer zwanger bent dan... Dat je dus idd denkt gewoon zwanger te zijn, en dan te ontdekken dat je gewoon al een miskraam gehad hebt! Ik vond het al een schok om een leeg vruchtzakje te zien, bij de eerste miskraam, en om, bij aanhoudende zwangerschapsklachten, de tweede keer te zien dat het hartje dat we hadden zien kloppen, toch gestopt was. Maar daarna moest dan beide keren de miskraam nog wel komen en hoe verrot ook: dat was wel een 'goed'/'passend' onderdeel van een heel proces van rouw en afscheid. Dat bedoelde ik dus: dat je dan afscheid moet nemen van iets dat gewoon al weg blijkt te zijn. Sterkte dus!
oh sorry begreep het niet helemaal. ja dat is idd wel zo, er was gewoon helemaal niks meer te zien. ik heb het ook niet kunnen afsluiten ofzo, het was ineens over... dankje