mmm, ik zie dat ik gister wat spanning heb gemist. haha. Begin het wel heel spannend te vinden wanneer de kleine komt.
Jaaaaaaa met trost kan ik jullie mee delen dat ik net Caruli aan de telefoon heb gehad en dat ze is bevallen van een prachtige zoon!! Moeder en zoon maken het goed... de rest is aan Caruli zelf XxxX Mariska
Wat geweldig, heerlijk! Ik had al steeds het gevoel dat hij vandaag zou komen. Caruli, Caruli-man, Casey en Tygo.... van harte gefeliciteerd met jullie zoon en broertje. Ik hoop dat je ontzettend kunt genieten van je zoon, Caruli, al zullen er ook wel wat traantjes gaan vloeien.
En hij weegt 3660 gram. Caruli meis van harte met de geboorte van jullie zoon! Ook manlief en Casey van harte! Heel veel geluk gewenst het is jullie zo gegund.
Van harte gefeliciteerd met jullie zoon en broertje. Heel veel geluk gewenst. Ben benieuwd naar de naam.
Yeeeeeeeeeeeeeh wat een super fijn en goed nieuws zeg,eindelijk kunnen ze lekker gaan genieten Gefeliciteerd meis
Gefeliciteerd met jullie zoon en broertje! Lekker genieten nu Ben heel benieuwd naar de naam Liefsz 8)
Caruli wat een super nieuws, gefeliciteerd met jullie zoon, papa, Casey en Tygo* ook. Een mannetje met een mooi gewicht, ben benieuwd naar je verhaal en naar de naam!
Wauw, geweldig! Caruli, Caruli-man, Casey en Tygo* heel erg gefeliciteerd met jullie zoon en broertje!!!!!! Wat fantastisch dat alles goed gaat met moeder en zoon! Genieten nu!! Heerlijk!
Heeey...daar is ie dan! Ja, sommige wisten inmiddels dat ie vandaag geboren zou worden maar nu is het goede nieuws voor iedereen! Van harte gefeliciteerd met jullie knul, eindelijk samen. Lieve Caruli, ik doe dit topic dicht. Je mag straks lekker zelf een topic openen bij geboren. Kan iedereen je daar feliciteren en heb je mooi alle felicitaties bij elkaar. Geniet, geniet, geniet! Elmo Edit: het topic is al geopend. http://www.zwangerschapspagina.nl/geboren/178577-jaaaaaaa-caruli-bevallen.html