Hallo dames, Wanneer deden jullie je kleine dreumes onder de douche? Dan bedoel ik niet samen douchen en de kleine dan vasthouden maar gewoon met z'n 2tjes staan....... Mijn dochter gaat nu nog steeds in bad (op een standaard) heel gesleep iedere keer. Het lijkt me zo makkelijk om haar onder de douche te zetten maar is ze hier niet iets te jong voor? Ze loopt al wel en ze wordt 15 maanden volgende week. Zijn er hier al dames die het doen? Kari
Ik doe het wel, maar zet Eva dan neer op een antislipmatje (zittend). Ik heb liever niet dat ze staat of gaat lopen, ik ben mezelf natuurlijk ook aan het wassen en aangezien het bad glad is ben ik best bang dat ze valt. En lopen in bad vind ik al helemaal niet grappig (Eva wel ).
ik zet hem in bad, laagje water erin. ik douche dan, en douche hem zittend ook een beetje af. staan gaat niet handig. ze hoeft toch zowieso niet meer in het babybadje nu? gewoon in 20 cm water in het grote bad!
Megan gaat sinds kort weer in de tummy tum,en ze heeft er de grootste lol in...misschien een idee. Of en antislip mat onder in je douche kabine.
Mijn zoontje (2) gaat meestal in het babybadje, maar al heel lang niet meer op de standaard. Ik zet het badje dan gewoon in de douche neer op de grond. Af en toe gaan we samen echt staand onder de douche en heel soms mag hij zelf gewoon staan, terwijl ik hem afdouche (als we weinig tijd hebben).
Emiel gaat in de cementkuip (90 liter). Deze zet ik in de douchecabine. Het baby-badje klimt hij uit. En van de douchebak trekt hij de stop eruit. Emiel vindt het heerlijk in de cementkuip. 20 cm water erin, speeltjes erbij en meneer is zo een kwartier zoet. Ik wil over een tijdje wel proberen om hem een keertje onder de douche te doen maar hij vindt dat water uit de douchekop eng, tja en dan kun je moeilijk douchen.
wij nemen amy al een hele tijd mee onder de douche, sinds ze zelf kan zitten. dus vanaf 9 maand ongeveer. uit het badje klom ze. ze zit wel op een mat anders ist te koud. alleen ze kruipt nu steeds onder de douche vandaan en gaat met de wc rollen ed aan de haal dus het word steeds lastiger