Hoi allemaal Ik ben totaal in de war, en hoop eigenlijk op wat tips.. zaterdag 4 jan was t begin van mn laatste menstruatie. Ik voel elke maand heel duidelijk mijn eisprong, doet echt pijn. Maar uitgerekend deze maand twijfelde ik, ik voelde zaterdag 17 jan wel iets maar niet zo pijnlijk als normaal. Had wel rekbaar slijm die week gehad. Geen ovulatie testen gedaan (stom) had t niet in huis. die maandag ( 19 jan) had ik een ovulatietest gekocht die was negatief, dus ik dacht oké, mn ei was dus vast afgelopen zaterdag.. Nu hebben wij voor a.s. vrijdag een eerste afspraak staan bij de fertiliteitsarts. En zal je net zien, gister had ik de hele dag t gevoel ongesteld te worden (zou veel te vroeg zijn) En savonds voelde ik duidelijk een raar gevoel bij mn eierstokken dus ik in de war, denk ik doe nog een ovulatietest. Deze was héééééél licht positief, en bij het afvegen had ik een beetje helderrood bloed.. Nu weet ik het helemaal niet meer! 1. word ik nu al ongesteld? maar hoe komt die ovulatietest dan lichtpositief? 2. was het een innesteling? maar dan weer: hoe komt die ovulatietest dan licht positief? 3. had ik dan toch gister mijn eisprong? ik heb geen rekbaar slijm en waar komt dan dat bloed vandaan? en normaal heb ik wel een knalpositieve ovulatietest als mn ei springt ipv zo een heel licht vaag streepje.. Normaal zou ik rustig afwachten maar omdat wij uitgerekend vrijdag naar t ziekenhuis moeten word ik er echt onrustig van. want als ik toch ineens sontaan zwanger blijk moet ik die afspraak afzeggen lijkt mij? al zou het een innesteling zijn geweest gister dan heeft testen natuurlijk nog totaal geen zin.. iemand een idee wat er aan de hand kan zijn?! Liefs
Als je wilt weten of je zwanger bent, zul je toch een zw test moeten doen. Een ovulatietest geeft door de hele cyclus lichte streepjes, dus zolang dit geen echte knaller is, zegt dit niks. Gezien het rood, acht ik de kans ook aanwezig dat je ongesteld gaat worden helaas. Dus voor zekerheid doe een zw test
Ik zou gewoon naar die afspraak gaan vrijdag. Ze kunnen dan evt met een echo kijken wat er aan de hand is en je adviseren.
Ik had de ganse cyclus een licht positieve ovulatietest en toen ik zwanger bleek, was die knalpositief. Dus die lichte test betekent niks. Maar het zou inderdaad wel een innesteling kunnen zijn.. Ik werd trouwens ook zwanger, vlak voor we de stap zouden zetten om naar de dokter te gaan . Maar ik vrees dat je voor nu gewoon eventjes moet afwachten. Succes in ieder geval!
bedankt voor jullie snelle reacties ik ben ergens denk ik bang dat als ik vrijdag zwanger blijk, ze pissig zullen zijn dat ik hun tijd 'verdoe' ofzo.. Zou wel mooi zijn uiteraard als ik nog op de vang reel spontaan zwanger ben geworden liefs
Nee joh, daar zijn ze niet pissig om. Stel dat het zo zou zijn -wat ik hoop voor je!- dan feliciteren ze je en sturen ze je weer naar huis.
Ik zou je afspraak zeker door laten gaan. Mocht je zwanger zijn dan zullen ze daar echt niet boos om zijn Je kunt wel van te voren een zwangerschapstest doen als je dat prettig vind. Een ovulatietest met een licht streepje zegt namelijk echt niks, ik heb altijd nog lichte streepjes voor mijn nod en ben niet eerder zwanger geweest. Succes! En duim dat je toch zwanger bent.
Hoi meiden Heel erg bedankt voor jullie reactie! Ben gewoon gegaan vandaag. Menstruatie nog niet doorgebroken maar wel nog steeds licht bloedverlies (spotting..) Arts gaf wel aan dat ik zwanger kan zijn maar dat kunnen ze nu nog niet zien op de echo zei ze. We gaan in ieder gevallen beginnen met een aantal onderzoeken de komende maand. Vind t heel erg spannend! Liefs