Leuk om alle verschillen te lezen. Maar hier ook nog geen verwarimg aan. Binnen is het nog ruim 22 graden. Ik heb zelfs overdag de terrasdeur nog gewoon open staan. Kwebbel
Hier is 't ook nog niet nodig geweest. Het is nu nog 21 graden binnen. Sowieso staat bij ons de verwarming in de winter ook maar zelden aan, omdat wij dan liever de kachel stoken.
nee hier gaat de verwarming voorlopig nog niet aan als ik het koud heb doe ik een warme vest aan of ga onder een dekentje liggen op de bank als ik gedoucht heb
Hier nog geen verwarming aan gehad. Het is hier nog steeds 22,5 graden binnen, lang leve de goed geisoleerde nieuwbouwhuizen. Ik vind het ook wel weer wat hebben, verwarming aan, gordijnen dicht, appeltaart en koffie met slagroom erbij.... mmm
Hier staat ie nog op continu 18 graden en heb hem nog niet aan zien springen. Het is hier ook telkens nog 20+.
Jeetje wat een verschillen! Moet ook zeggen dat wij in een erg oud huis wonen. Een hoekwoning. Dit huis is zo lek als een mandje, dus vandaar dat het hier snel dezelfde temperatuur is als buiten. Heb de verwarming vanochtend weer aangedaan, me dochter is ziek. En dan is het wel zo lekker als het warm is in huis.
Dat probleem heb ik dus ook :x Heb lekker de verwarming aanstaan, heb ook een hekel aan koude huizen brrrr.... zo ongezellig...
Hier ook elke dag aan.Savonds koelt het behoorlijk af.Maar hier zitten we in de overgang van winter naar lente.
Wij hebben ook een heel oud huis (bijna 100 jaar) maar toch is het hier nooit koud binnen en in de zomer is het juist weer heerlijk koel binnen. Terwijl onze achterkant enkel steens is overdag staat hier alles open zodat de katten buiten in de tuin kunnen rennen.
Hier is het nog prima te doen Ik maak er voor mezelf een wedstrijdje van om het zo lang mogelijk uit te stellen Overdag is het warm in huis, heb gewoon een dun truitje aan en sávonds is het wat frisser maar dan liggen/zitten manlief en ik gezellig onder een fleece dekentje en ons zoontje ligt dan op bed.
Hier staat ie ook nog niet in aan en de bedoeling is te wachten tot november. Haha benieuwd of dat gaat lukken maar wil even flink bezuinigen dit jaar. 't Is hier nu 17,5 graden dus het begint flink af te koelen. 'k Heb er nu nog geen last van en we liggen 's avonds vroeg op bed.
Nog niet aan, het is nog gemiddeld 23 graden binnen, zelfs als de hele dag ramen en deuren openstaan. Het scheelt wel als er boven en onder ons gestookt wordt, zoals nu Normaal zou ik al ´s avonds de kachel even aanzetten, maar nu pak ik gewoon even een trui of zo.