Dag allemaal Ik heb een vraagje over mijn temperatuurkaartje. Zoals jullie kunnen zien gaat mijn temperatuur nogal op en neer. Ik zit momenteel op CD 43 (2à3 dagen overtijd). Ik ga ervan uit dat ik twee weken geleden een eisprong heb gehad omdat ik toen een een vrij positieve ovutest had (ik twijfel er een beetje over aangezien mijn temp geen ovulatie aangeeft). Maar tot op heden dus nog niet ongi geworden. Heb gisteren voor de zekerheid nog een zw-test gedaan en die was negatief. Uit ervaring weet ik dat teunisbloemolie mijn ongi op gang brengt als ik dit een paar dagen slik. Nu heb ik gisteravond een eerste capsule geslikt. Vanmorgen was mijn temp nogal drastisch gedaald. Zou dit door de teunisbloemolie kunnen komen? Verder vraag ik mij af of mijn temp-kaartje kan wijzen op pcos. Ik ben momenteel 7.5 maand gestopt met de pil en heb in december een duidelijke eisprong gehad (toen was ik ook zwanger) Helaas was dit een bbz, en hebben ze mijn rechtereileider verwijderd. Verder heb ik dus geen duidelijke eisprongen gehad. Mijn cyclussen zijn ook nogal lang en onregelmatig. Ik durf hier niet goed mee naar de dokter te gaan. Ben nogal bang dat ze me wegsturen omdat ik nog niet zo lang bezig ben en nogal wat overgewicht heb (maar daar word aan gewerkt!)
Hallo, Ik kan moeilijk uit jouw temp opmaken dat je pco hebt. Zie mijn kaartje, heb ook pco en slik clomid. Wat je bij mij duidelijk kan zien is dat mijn temp is de eerste fase enorm schommelt. Meer dan dat kun je er ook niet uit opmaken. Of jouw temdaling te maken heeft met hetgeen wat je hebt geslikt weet ik niet, daar heb ik geen ervaring mee. Zou ook goed kunnen dat je ongesteldheid eraan zit te komen. Een positieve ovulatietest geeft alleen je LH piek aan en geeft dus niet per definitie een eisprong aan. Als ik jou was zou ik echt naar de dokter gaan, zou er geen gras over laten groeien. Ben zelf ook met zwaar overgewicht naar de huisarts gegaan omdat ik niet ongesteld werd. Ben vervolgens door gestuurd naar het ziekenhuis en daar is PCO geconstateerd. Vervolgens moest ik 10 % van mijn lichaamsgewicht kwijt. Ben inmiddels 20 % kwijt Wanneer jij bij de huisarts gaat zitten en gewoon zegt dat je al een jaar bezig bent zal hij jou ook doorsturen naar het ziekenhuis omdat pco bv toch getest moet worden. Daar zal je dan waarschijnlijk te horen krijgen dat je moet afvallen maar daar ben je al mee bezig dus dat is positief! Maar in de tussentijd is er dus al wel wat in gang gezet en hoef je minder lang te wachten!! Ik zeg meid ga alsjeblieft naar de dokter en laat het uitzoeken, overgewicht of niet dat maakt niet uit!!! Succes!!
Dat je temp nu zo omlaag is is waarschijnlijk een teken dat je ongie eraan komt, ik geloof niet dat dat door de teunisbloemolie komt maar goed. Je kaartje ziet er inderdaad niet zo mooi uit en dat is wel reden om naar een arts te gaan, zeker als je al meer maanden zo'n cyclus gehad hebt. Als alles verder goed lijkt laten ze je idd een jaar (ons 1 1/2 jaar) wachten, maar als je al een mogelijk probleem geconstateerd hebt kan je daar toch mss al eerder gericht hulp bij krijgen. Al wil je arts nu nog niets anders doen dan kijken wat er gebeurd wanneer je afvalt dan kan je daar op zijn minst hulp bij krijgen maar mss wordt er ook wel verder gekeken. Als je afvalt en er is geen verbetering heb je meer kans dat je eerder hulp krijgt als de arts weet dat je dit hiervoor gedaan hebt dan wanneer je dan pas voor het eerst komt.
Bedankt voor jullie reactie dames. Momenteel is mijn ongi nog niet doorgebroken, zelfs geen tekenen van een aankomende ongi... Ik ben benieuwd wat mijn temperatuur morgenvroeg doet.