Vrouw dood door pauze ambulancebroeder - Buitenland | Het laatste buitenlandse nieuws leest u op Telegraaf.nl [buitenland]
eikel ! bij zo'n beroep heb je gewoon niet een pauze. ja ok pauze als het kan, dus geen nood is.. kom op zeg zou mooi zijn. dikke brand ergens, hele gebouw afgefikt omdat ene pauze heeft? zo'n beroepen daar kom jezelf eigenlijk gewoon op de tweede plaats. dus als dat inhoud dat jezelf pas na 8 uur ken eten dan is dat zo. ( niet leuk maar ja dan had je ander beroep meoten kiezen)
Persoonlijk heb ik moeite met bovenstaande reactie. Ik vind dat erg zwart-wit omschreven. (komt misschien wel omdat ik zelf uit de zorg kom ) Het is vreselijk wat er is gebeurd, maar ik denk dat wij hier niet kunnen zeggen dat die vrouw dood is omdat ene broeder pauze had. Zoals ook in vele reacties onder het artikel heeft het denk ik eerder iets te maken met de organisatie zelf. Maar ook dat blijft een vraag. Kwebbel
Mandy Mathieson uit Schotland werd door haar partner in bed aangetroffen. Ze ademde niet, dus belde haar partner direct de hulpdiensten. De centrale speelde de melding door naar ambulancebroeder Owen McLauchlan, die twee minuten bij de woning van het stel vandaan was. Hij weigerde echter de noodoproep te beantwoorden, omdat hij pauze had. De vrouw overleefde het niet, meldt The Daily Mail. Die broeder weigerder te komen..... Dus vind het ook zijn fout. Op zon moment kun je niet denken, ik heb pauze dus ik kom niet. Ook al baal je er bv van dat je pauze weer niet doorgaat en dat het mss slecht geregelt is op je werk omdat er geen vervanging achter de hand is. Heb zelf ook in de zorg gewerkt en als ik pauze had en de pieper ging dan ging ik....dan kun je bv niet zeggen: mw blijf maar even nog een half uur op de grond liggen, IK heb nu pauze.
Als dit echt waar is, mag ie wat mij betreft een gevangenisstraf krijgen: 'dood door schuld'. Als hij niet met zoveel verantwoordelijkheid kan omgaan, had ie beter een ander beroep kunnen kiezen.
Ik begrijp jouw beredenering wel, maar wie zegt dat dit waar is? Hoevaak weet de media het niet smeuig te brengen. Het valt natuurlijk absoluut niet goed te praten, maar ik had graag ook zijn kant van het verhaal gehoord Maar ieder z'n mening
Snap je wel hoor Kwebbeltje, mijn man werkt ook in de zorg en ik denk dat dit verhaal niet zo zwart wit in elkaar zit. De Telegraaf neemt 't niet altijd zo nou met de feiten natuurlijk.
Dat is waar Kwebbeltje.... maar zoals ik het nu lees denk ik er zo over maar idd mss is het verhaal wel anders.
Wat een lamzak! hij had pauze en daardoor is ze dus overleden? Wat is erger, dat meneer geen boterhammetje in zijn buik heeft..of een noodoproep weigeren... Even tossen hoor?! DUH!!! Weg ermee met die vent, die mag in mijn ogen zijn beroep niet meer uitoefenen.
Zoals ik het nu lees vind ik het ook de schuld van die man. Maar ik zou ook wel zijn kant van het verhaal willen horen. En eerlijk gezegd neem ik De Telegraaf nooit zo serieus.. Mijn excuses als ik er iemand mee beledig.
Een beetje erg zwart wit gezegd.... Ze is niet overleden doordat die man pauze had. Want dat zou inhouden dat ze nog zou leven als hij wel was gekomen. Feit is gewoon dat er maar zo ontzettend weinig mensen een reanimatie overleven... Ik praat het niet goed, maar dit is wel erg zwart wit gesteld... Wie weet wat het meisje wel niet onder de leden had, een gezonde 23 jarige stopt niet zomaar met ademen hoor!
Ik geloof er helemaal niets van! vorig jaar hebben wij op onze afdeling zelf een aanvaring gehad met een ex patiënt en de telegraaf.. telegraaf noteerd en publiceerd alles wat sensatie kan opleveren zonder de feiten te checken.. De centrale checkt altijd of iemand in zijn pauze zit of niet en een broeder is verplicht te reageren als hij word opgeroepen! dit kan ook gecheckt worden.. pure onzin dit verhaal
je kiest er toch voor om ambulancebroeder te worden dan wil je toch mensen redden? sjonge jonge ze was pas 23!