6 weken gelden een myrena latten zetten en na 4 weken eruit omdat ik erg veel hoofdpijn had, vrijdag een gynefix laten zetten (soort koperspiraal ) en die is er vanmorgen zelf uitgekomen (ja werkelijk) ben er al weer helemaal klaar mee maar ik kan niet zo goed tegen hormonen dus nieuwe ronde en nogmaals laten plaatsen, maar geen pijn bij plaatsen en verwijderen (de eerste dan) was een fluitje van een cent.
Hier ook minimaal 3 weken gebloed... Nu is het gestopt en vind ik het heerlijk en hopelijk blijft het nog eventjes weg dat bloed
Dames, hoe zit het eigenlijk bij jullie, hoe lang hebben jullie aanvullende anticonceptie gebruikt na t plaatsen? Wij 1,5 week..in de folder stond 1 week..maar soms maak ik me wat zorgen of hij wel goed zit en wel goed werkt (De gyn heeft t toen nagekeken na het plaatsen en t zat goed. Moet over een paar weken weer op controle). Het inbrengen vond ik wel pijnlijk maar gelukkig was t zo gebeurd..hoop dat het eruit halen minder vervelend is!
@summer als dat in de gebruiksaanwijzing staat moet dat voldoende zijn. Ik heb hem er deze maand uit laten halen en als je gewoon ontspant als je op de behandeltafel ligt dan voel je allen even dat de doktor de eendenbek inbrengt maar het uithalen zelf niet.