zweten in de nacht

Discussie in 'Na de bevalling' gestart door Fietwordtmama, 5 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Fietwordtmama

    Fietwordtmama Niet meer actief

    Elke keer als ik even heb geslapen wordt ik helemaal bezweet wakker. Pyama doorweekt en beddegoed helemaal klam. Echt vies gewoon.

    Ik slaap nu met twee badlakens in bed, zodat ik niet na iedere nachtvoeding de neiging heb om het hele bed te gaan verschonen.

    Ik weet dat nachtzweten normaal is na de bevalling, en dat je zo het vocht wat je tijdens de zwangerschap had vastgehouden kwijtraakt. Maar ben dr nu wel klaar mee.

    Hadden jullie hier ook last van? En hoe lang?
     
  2. Loesje 29

    Loesje 29 Bekend lid

    28 dec 2010
    660
    0
    0
    P&O
    Noord Brabant
    Hoi!

    Irritant he! Ik verschoon ook refelmatig mijn bed... Zo vies!

    Mijn kleine is nu 7 weken en het instel minder maar nog niet over helaas...
     
  3. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.782
    18.934
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Ik heb er deze keer gelukkig minder last van dan bij de eerste. Het is eigenlijk al weer ver over. Na de eerste bevalling heb ik er veel langer last van gehad.
    Wat bij mij wel helpt is om in ieder geval niet warm te douchen voor het slapen gaan. Dus of helemaal niet meer 's avonds douchen of (en dat werkt bij mij nog beter) bijna koud eindigen. Hoeft niet ijskoud, maar zo rond de 30 graden ofzo even goed afspoelen aan het eind.

    Verder inderdaad badlakens gebruiken zodat je 's nachts even makkelijk kunt wisselen en weer droog ligt.
     
  4. River Song

    River Song Actief lid

    23 jan 2013
    177
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb er nu ook last van.
    Ik hoop dat het snel voorbij gaat.
     
  5. pline

    pline Actief lid

    25 dec 2012
    472
    108
    43
    NULL
    Ik heb er ook veel last van gehad. Sinds een week of zo is het al sterk geminderd!
     
  6. LA85

    LA85 Fanatiek lid

    25 apr 2013
    2.018
    1
    36
    NULL
    NULL
    Ik heb precies hetzelfde... Hoe lang hoort dit te duren? Ik had het al vanaf een paar weken voor de bevalling en dacht dat het als de kleine er eenmaal was wel "spontaan" over zou zijn (wishful thinking hihihihihi)
     

Deel Deze Pagina