hallo dames ik ,moet ff me ei kwijt hoor .. ! ik word zo gek van die vent van mij ..! hij heeft over 2 weken een examen .. en heeft nu al 4 maanden de tijd gehad om er wat aan te doen je raad het al !! :x hij moet er nog aan beginnen de 28ste heeft hij het examen .. erger nog hij is er 2 x voor gezakt voor dat onderdeel.! ik probeer hem te helpen omdat ik dezelfde diploma al heb behaald en hij er moeite mee heb .. maar alles word afgewezen.. ik mag hem niet helpen ik moest niet zeuren .. gisteren werd hij een partij kwaad omdat hij denkt dat ik hem niet vertrouw daarin .. dat het allemaal goed komt..! vindt je het gek dat zei je de afgelopen 2 kee rook .. en begon je ook pas ophet laatste moment.. en zakte je.. ! vindt je het gek dat ik dan loop te zeuren dat je op moet schieten ipv met je ass achter een spel zitten :x:x zo ik was echt kwaad.. sinds gister middag hebben we al niet meer tegene lkaa rgepraat ik ben vroeg naar bed gegaan ik was er helemaal klaar mee.. en hij moest vroeg zijn bed uit .. pfff... ] dank je wel voor het lezen van mij geklaag
das wel vervelend! snap je frustratie's ook heel goed maar als ik naar de mijne kijk: die zou ik dus niet moeten pushen en dan gaat ie wel leren... misschien helpt dat bij de jouwe ook? succes ermee (mannen!!!! )
irritant, inderdaad. maar blijkbaar steek jij er veel meer energie in als hij.. Hij is volwassen toch? laat gaan. Zijn pakkie aan neit die van jou. Hij kan zelf nadenken en zelf regelen.niet meer druk over maken en ookniet pushen werkt vaak averechts. Als hij gaat leren, niet gaan vragen of het lukt, niet gaan kijken of je hem ergens mee kan helpen. gewoon zelf laten doen.
jeetje wat een luiwammes... ik zou het lekker zo laten, is zijn pakkie aan en je hebt gedaan wat je kon.. nu is het aan hem...
tja,, helaas denk ik ook maar dat ik dat ga doen .. vindt wel raar hij geeft aan dat hij er moeite mee heb .. en ik wil hem wel helpen en dat accepteerd hij weer niet .. hij is zeker volwassen hij is 12 jaar ouder als ik !!>. maja of hijzich volwassen gedraagd is een 2e
Zolang hij jou en jullie toekomstige kind er (financieel/emotioneel) niet mee dupeert, lekker z'n eigen ding laten doen.
Ja....hij zal t toch zelf moeten doen; hoe irritant dat ook is. Zou me er niet druk om maken; kost jou alleen maar energie.
nou dat is dus wel zo .. hij zit zonder werk en als hij dat haalt kan hij zo aan het werk dus het is wel belangrijk
yups mannen en eigenwijs soms hahaha maar gewoon lekker negeren en niks meer over zeggen werkt het beste en als hij zakt heeft hij het er zelf naar gemaakt
Ja maar het is wel balen dat hij hierdoor thuis zit en er eigelijk niets aan doet. Alstie gaat leren en het examen haalt, heeftie zo een baan (naar zeggen van TS) Gewoon blijven pushen, zeuren, zeiken, boos worden, ouwehoren, totdattie doorgaat hebben dattie wat moet gaan doen... tenminste zou ik wel doen Hij moet toch ook geld in het laatje brengen
ja daarom !!> mannen .. ! zijn soms niet bij te houden en dan zeg jij er wat vane n dan ben jij de zeikert
zouden jullie allemaal je man laten ??? nou ik niet hoor. een man die hoort gewoon aan het werk te zijn en te zorgen voor zn gezin. gewoon achter ze ass aan zitten (het moet natuurlijk wel leuk blijven he )
ik zou hem ook laten gaan. wie zijn billen brandt moet op de blaren zitten! bovendien houdt het de sfeer in huis wat beter
ik ken het.... "ja komt wel goed " "doe ik zo wel eventjes " "ja strakjes ga ik beginnen " " morgen doe ik het echt hoor echt waar ! " grrr mannen ja ik ken het verhaal erg goed. als je al zo vaak heb geprobeert hoe frustrerend dat het ook is..... laat het hem dan maar voelen.. en niet zeggen ( al wil je dat wel ) van zie je nu wel!! want daar word hij dan waarschijnlijk ook boos om. hij gaat vanzelf ( echt waar) wel in zien dat hij fout zat en dat hij eerder had moeten beginnen ermee... en dan zegt hij "goh je had toch gelijk schat, ik had eerder moeten beginnen ! "
pff nare situatie.. Ik zal het er ook niet bij laten zitten en mijn man erop aanspreken. Maar erg goed ben ik er ook niet in, heb een jaar lang lopen zeuren bij mijn man om de verbouwing in de wc eens af te maken ( het ging alleen nog maar op een paar kitrandjes, en voegjes bijwerken) Ik was in staat het zelf te doen. tot een collega ook de wc ging verbouwen wou hij hem ineens wel af hebben.. Ik kan je dus helaas geen advies geven, het is mannen eigen denk ik...
Zijn verandwoording. Hoe meer je gaat zeuren (In zijn ogen dan) hoe minder hij er mee doet. Maar aan de andere kant heb je ook gelijk als hij daar door geen baan zou kunnen vinden. Maar hoe meer je gaat zeggen wat hij moet doen hoe minder er uit zijn handen gaat komen. Sterkte in elk geval.
Goed gesprek (zonder verwijten) beginnen waarin je je angst uitspreekt helpt beter denk ik. Uitleggen dat je hem niet op de huid wil zitten, en dat je angst hebt voor het feit dat jullie misschien in de financiele problemen komen. Ik zou zeker geen verwijten maken in de trant van: Je bent al twee keer gezakt enz. enz. En als je dat al wel gedaan hebt zou ik voor dat deel sorry zeggen. Het wordt er anders niet beter op denk ik en ik denk ook dat je zijn motivatie alleen nog maar minder maakt. Ik begin ook vaak op het laatste moment aan verslagen voor mijn studie of aan het leren. Mijn man moet zich daar echt niet mee bemoeien dan heeft hij aan mij een verkeerde. Een goed gesprek beginnen is altijd goed, maar mij verwijten maken kan hij echt beter niet doen. Daar voel ik me echt te oud voor.