wie geeft haar kindje nog meer maisbrood? dat is wat wij eten, we hebben niet eens ander brood.. mag ze dus wel maisbrood?
Kylian is meteen met multicorn donker begonnen toen hij brood mocht eten, volgens het cb geen enkel probleem. Dus ik kan me niet voorstellen dat ze geen maisbrood zou kunnen eten. Groetjes Anita
Ja, er zijn heel veel verschillende soorten maisbrood. Als ik het zelf bak dat ziet het er heel anders uit dan wanneer het van de bakker komt. En ook bij de bakker is nogal wat verschil. Je hebt Oerbrood met mais, witbrood waar mais door zit, en dan heb je ook nog brood dat grotendeels van maismeel gebakken wordt. Je hebt brood waar alleen maismeel door zit, en je hebt brood waar ook stukken van maiskorrels inzitten.