Hoi Dames, Na lang twijfelen toch maar even een topic geopend... Ik ben nu bijna 4 maanden trotse mama, na een Hele pittige zwangerschap, is mijn mannetje 8 November geboren. Hij heeft gelijk flesvoeding gekregen ivm zware medicatie die ik slik dus was bv geen optie... Ik heb na mijn bevalling geen last gehad van stuwing... Echter 'lek' ik nog steeds uit mijn borsten, vooral links.... Is dit iets wat 'normaal' is? Of misschien toch handig als ik even naar de dokter ga? Ik heb echt werkelijk geen idee wat 'normaal' is namelijk........ Iemand die dit wel weet? Of ervaring mee heeft?
Geen ervaring mee, bij mij lekte ze alleen kort na de bevalling, maar vier maanden is wel erg lang. Ik zou zeker even bij de ha langsgaan. Misschien kan je iets krijgen om het toeschietreflex te stoppen. Oh ik heb wel bv gegeven, maar dan nog lekte ze niet meer met 4 maanden.
Ik heb ruim 10 maanden gelekt, ik kreeg uiteindelijk wel medicijnen om het te laten stoppen want ik had 3 lagen kleding aan en je zag het er nog doorheen. Werd vervelend met m'n werk achter de kassa
Bij mijn eerste eenjaar lang nog melk gelekt, ik heb toen maar een paar dagen bv gegeven. Nu komt er ook nog wel eens wat, maar niet veel meer. Accupunctuur schijnt heel goed te helpen om het te stoppen.