Ik bedoel ik gooi ze elke dag in de wasmand. Heb niet elke dag een trommel vol gelukkig dus ik was niet elke dag..
Hangt helemaal van de inkomsten af, geen geld uitgeven wat er niet is, dan heeft man gelijk. Is er genoeg geld dan lijken het mij geen overdreven bedragen! (Niet alles gelezen)
Ik vind het ook niet zoveel wat je uitgeeft hoor. Persoonlijk red ik het niet met jou bedragen. Misschien moet je met een maand/week budget werken of idd je man eens de boodschappen laten doen zodat hij ziet wat alles kost. Werk jezelf ook of alleen je man?
Ik weet niet wat de overige vaste lasten zijn maar als daar bv nog huur/hypotheek en g/w/l en verzekeringen bij komen dan kan ik me voorstellen dat er niet zoveel overblijft van 1,5 modaal.
ik vind het normale bedragen hoor! diversen zit je ook al gauw aan zulke bedragen. kapper, verjaardagen, schoolreisjes enz... netjes hoor! mijn man zeurde ook vaak. tot hij zelf de weekboodschappen enz ging halen....
Ik heb even gekeken de 4 weken daarvoor was diverse 100 euro incl moederdag kado van 20 euro.. Iemand vroeg of ik werk ik werk 24 uur per week mijn man 40 of meer..
Ik weet natuurlijk niet hoeveel jullie verdienen en wat jullie dan nog overhouden, na de vaste lasten, maar zo ik het bekijk vind ik het helemaal geen gekke bedragen! Wij zijn meestal 80 euro per week aan boodschappen kwijt (ook met z'n 4tjes). Ik probeer ook de acties na te gaan, en ik haal bijv. ook een hoop bij de Lidl. Dat vind ik zelf een hoop geld schelen. Benzine zijn wij per maand meer aan kwijt, maar krijg wel 50,- reiskosten van mijn werk per maand terug, dus komt ongeveer op hetzelfde neer. Ook bij diversen: daar zit je zo aan. Loopt ongemerkt gauw op met een kapperbezoekje, verjaardagen, enz. Ik zou je man eens lekker een keer de boodschappen laten doen. Dan kan hij eens zien wat het allemaal kost..!!
Zoveel korte broeken hebben ze hier niet. 4 korte en 4 lange voor de oudste vind ik genoeg. Jongste heeft meer maar die kotst er wel eens overheen + morst veel. Maar al met al vind ik dat je niet veel uitgeeft hoor. Kan alleen zo niet zeggen of het nodig of onnodig is . Vind trouwens een kruimeldief wel onnodig. en die van 47 euro ook nog eens duur.
Ik zou blij zijn met die bedragen! WIj zijn met 2 volwassen en een peuter van 2. Boodschappen: minstens EUR 400 (afgelopen maand bijna 700!.....) Overig: vaak ook 500-700 euro Benzine kan ik niet over oordelen want we hebben een lease auto. Maar 116 euro lijkt me niet veel, gezien de hoge benzineprijs. Als ik zulke bedragen als jullie zou halen, dan heb ik echt goed opgelet, en dan zouden we eindelijk wat overhouden aan het eind van de maand Zeker met overigen zit al snel aan een hoog bedrag vind ik.
Ik vind je boodschappen geld netjes hoor! Wij met z'n tweeën geven 75 per week uit. Dat is in verhouding behoorlijk veel dus. Hmm
Ik moet zeggen ik vind het fijn dat het netjes is en anders moet ik nadat de jongste een koekje eet gelijk gaan stofzuigen.. nu even twee tellen de kruimeldief en klaar. .
Ik geef veel meer uit aan de boodschappen. Weer iets minder aan diversen maar ik weet ook niet wat dat voor jou inhoud.
ik reken per 4 weken alle uitgave boodschappen: 210, - (4 personen) benzine: 160,- overig/fun/verjaardagen etc: 200/300,- huishoudelijk haal ik vaak nog apart bij de action dus dat zit ook bij die laatste in. Mijn man heeft nooit commentaar op wat ik uitgeef en ik moet zeggen dat ik dus kleding vaak in 1x koop en dan een groot bedrag 500/600,- en dan koop ik weer een periode nagenoeg niks.
Stoffer en blik kan ook Nee snap het wel hoor, maar het is een uitgave die misschien je man onnodig vindt. Het is wel makkelijker met de kruimeldief uiteraard
Ik vind dat je het heel netjes doet. Mijn man had ook altijd opmerkingen over mijn koopgedrag betreft boodschappen en is nu een aantal weken zelf mee geweest om boodschappen. Hij houd nu heel wijselijk zijn mond en heeft wel door dat de boodschappen gewoon duur zijn.