Dat je ineens zin hebt om de hele woonkamer te verbouwen? En met verbouwen bedoel ik dan dat je alles een andere plaats geeft. Mijn handen jeuken, maar eigenlijk kan ik er niet zoveel mee.. Meestal begin ik eraan, zet ik alles anders, ben ik kapot en besluit dan dat het zo als het eerst stond, toch beter staat Wel doen of niet doen.... hmmm... Hebben jullie ook wel eens de kolder in je kop?
Ik verander geregeld alles van plek heerlijk net of ik een andere woonkamer heb haha! op zich kan ik veel veranderen in de woonkamer. Ik verander zo om de 3 maanden wel de meubels van plek. Vriendinnen en familie vinden het altijd leuk als ze komen en er is weer het een en ander verplaatst.
Hahaha ja hoor meerdere keren, zit me nu al een paar dagen te ergeren aan de kleur die op de muur zit haha maakt de kamer zo donker, komt ook door het weer momenteel. Dus mijn handen jeuken om die muur aan te pakken hahaha.
hahaha ik herken dat zeker! meestal zo voor de herfst en voor de zomer! Dan inene wil je het anders! Wij zijn in april verhuist, hebben alle snieuw gekocht en dus leuk ingericht. Maar toch...van de week ha dik inene zoiets van: mmm als ik nu eens.... hahaha Maar heb een hele zware kast die ik niet zo verplaatst krijg, dus met manlief afgesproken dat we in oktober wel wat gaan proberen in huis..hahaha
Ik kan eigenlijk bar weinig met de ruimte die we hebben. Ik denk dat ze zo optimaal staat, en toch jeuken mijn handen om het te proberen Maar ik moet een behoorlijke kast verplaatsen in mijn eentje, en zie het al gebeuren dat ik uiteindelijk alles toch weer op de oude plaats zal terug zetten haha al dat werk dan voor niets
Haha herkenbaar, gisteren alles nog veranderd! Mn vriend wil de tv aan de muur hebben maar dat wil ik dus absoluut niet, dat zou dan betekenen dat ik de meubels om de tv heen moet bouwen en dan heb ik minder opties
Zeker erg herkenbaar! Dan begin ik eraan..ben ik druk bezig.. en dan denk ik bij mezelf, waar ben ik aan begonnen?!
het tv meubel en de pc staan eigenlijk vast, daar kan ik al niks mee. Dus nu probeer ik in te schatten of het werkt, zoals ik het wil doen, of dat het zinloos is... Op de foto lijkt het trouwens kleiner dat het is, en naast de stoel waar je nu tegen aan kijkt, staat een konijn Ik wil eigenlijk de kast aan de andere kant zetten, en de banken omzetten, de grote bank naast de pc en de kleine bank onder de ramen... snap je hem? Zou dat werken?
Heel herkenbaar, alleen jammer dat het bij ons niet zo goed te veranderen is door de indeling van het huis.....
Hier verander ik het allemaal geregeld. Maar zolang de box nog in gebruik is zal ik geen prefecte opstelling vinden. We hebben prachtige schuifpuien gekregen, maar de enige goede oplossing is om de bank daarvoor te zetten en dat vind ik dan weer zonde.
Ik herken het heel goed, niet bij mezelf, maar bij vriendlief Die moet en zal om de zoveel weken alles omgooien in huis.. Pff, soms heel irritant
Ook ik herken het! Wij hebben laatst nog de hele woonkamer omgegooid, we zijn erg tevreden, het is zoals velen hier al zeggen net alsof je een nieuwe woonkamer hebt! Kijkt weer anders.. Ik denk dat je het gewoon moet proberen, dat omgooien, het zou moeten kunnen toch?
Nou, na wat wikken en wegen en overleg met mijn man, doe ik het toch maar niet... Ik denk dat het zoals het nu staat het beste werkt (zie pagina 1 voor foto). Ik denk dat als ik toch alles ga verplaatsen, ik alleen maar zinloos werk verricht, omdat ik uiteindelijk toch alles weer terug ga zetten haha Balen, mijn handen jeuken en ik kan er niks mee!
Biccy in wat voor huisje woon jij? Die raampjes zijn zoooo schattig Ik ben altijd heel veel met de inrichting bezig, ik verzet ook regelmatig. En tex de muur regelmatig een ander kleurtje. Iedereen moet altijd lachen als ze hier binnen komen, ik ben benieuwd wat voor kleur Chantal nu weer heeft Ik koop ook best veel, ik hou heel erg van het merk riviera maison, maar dat is vrij prijzig dus koop af en toe wel wat. Maar inmiddels heb ik er bijna alles van. De meubels alleen niet.
haha hier net zo mijn wilt dat ook maar bijv nu heb ik de tv bij het raam staan.Hartstikke leuk en als de tv aan de muur hangt kan dat niet.
jazeker. Alleen hier heb je niet veel mogelijkheden om de meubels te verplaatsten dus gebeurd het vaak met de kleine dingen als vaasjes, foto's enz. Daar kan ik ook veel mee bezig zijn. En als ik iets in mijn hoofd heb moet het ook gebeuren haha!
Herkenbaar hoor. Ik zit al maanden met een idee in m'n hoofd, maar ik ben er nog niet over uit... Eigenlijk zou ik het gewoon moeten doen, maar die meubels zijn allemaal zo verrekte zwaar. Schuiven gaat niet, want dan bekras ik m'n vloer helemaal. Ik heb dus al ongeveer 10 keer een plattegrond gemaakt op van die sites enzo en tja... dan staat het allemaal wel leuk, maar het is toch niet echt he?