Klopt hoor, 3 dagen is nog niet zo lang.. maar wel vreemd. Misschien erge drukte op het depot? Al kreeg ik vandaag nog een DHL aan huis levering wat ik woensdag besteld had. Maar is misschien weer anders dan met Vinted / DHL?
Ik heb pas een pakje verstuurd wat nu al 2-3 weken daarop staat en is zoek volgens DHL. Een ander pakje stond na 3 dagen nog steeds op onderweg met de bezorger en dat bleek wel al bij het afhaalpunt te liggen. En nog een pakje die al 2 jaar op klaar voor versturen naar sorteercentrum staat Helaas dus ook slechte ervaringen als de status ongewijzigd blijft.
Pfft ik hoop maar van niet... vreemde is, als ik mijn DHL open dan staat er bij onderweg naar mij; pakket woensdag 13 december 13:00 bij servicepunt.. En als ik het open voor verdere details, dan is de laatste update van 13 december 09:00: 'aangekomen in jouw regio'... Ik ga maandag eens bij het servicepunt navragen of het misschien toch geleverd is.
Ja dat klopt, die datum was de planning dat het er moest zijn. Dat blijft hier ook zo staan. Ik duim dat het er snel is!
Ik heb het service punt gebeld, daar ligt mijn pakket ook niet... het zal wel 'kwijt' zijn vrees ik. Heb nog niet eerder meegemaakt dat het zo lang op 1 status bleef staan. Gelukkig krijg je bij Vinted wel je geld terug maar ik baal er wel van. Zaten 2 mooie broeken in voor m'n zoontje, o.a. 1 voor kerst.. nouja dan woensdag nog maar in de stad kijken.
Zouden jullie iets verkopen aan iemand die 70 reviews maar vaak de koop niet voltooid heeft, of geannuleerd heeft. Ik vind dat toch geen prettig idee.
Nee daar verkoop ik niet aan. Ik blokkeer ze zelfs ( ja misschien wat heftig) maar ik heb van andere verkopers online de tip gekregen dat je ver weg moet blijven van zulke kopers. Ik had dit laatst met iemand. Die wilde een bundel. Daarna heeft ze nog 3 keer een bod gedaan om de prijs nog lager te krijgen. Ik dacht...ik ga eens kijken in haar profiel. Nou daar werd ik niet blij van. Zowel verkoop als koop slechte reviews. Red flag dus. Ook niet aan haar verkocht.
Ohh kan zoiets? (Nog nieuw!) krijg wel eens vragen of dingen van mensen waar ik niet echt om sta te springen om aan te verkopen. Wist niet dat je kon weigeren.
Je kunt de aankoop annuleren en dan een reden opgeven. Volgens mij moet je dan rechts bovenin klikken. Op het uitroepteken.
Deze keer helaas niet goed gekomen. Pakketje is zoek geraakt, en ik heb mn geld terug. Koper ook. Al zal het me niet verbazen dat ze later alsnog het pakketje krijgt.
Hmm dat is jammer! Ik heb het vorig jaar gehad als koper zijnde. Kreeg ik na 3 maanden opeens bericht dat als ik m’n pakketje niet binnen zoveel dagen ophaal het weer terug zou gaan gaan. Wist toen echt niet waar het over ging, toch maar bij de winkel gaan kijken. Lag dus opeens het pakketje daar wat zoek was geraakt 3 maanden terug.
Hoe snel verwachten jullie of doen jullie een pakket op de bus? Heb op 19 dec bij 2 verschillende verkopers iets gekocht. En beide nog niet verstuurd.
Ik doe dezelfde dag of de dag erna. Dezelfde dag is meestal als iets in de ochtend is gekocht. Maar ik wil graag een goede reputatie houden op vinted.
Ze hebben 5 werkdagen, mijzelf lukt het ook nooit meteen omdat ik 4 dagen werk. Dus ik laat dat ook altijd weten wanneer ik ongeveer ga versturen zodat de kopende partij dat weet.
Meer mensen die DHL niet kunnen kiezen als ze iets kopen? Ik verzend enkel met DHL maar zowel gisteren als vandaag kunnen mijn kopers niet kiezen voor DHL. Het zal wel aan de feestdrukte liggen, maar opvallend omdat het meestal de volgende dag wel verholpen is als ze 'vol' zitten. Wat overigens best vaak voor komt maar nu duurt het dus erg lang, hoop niet dat dat een voorbode is van iets anders.