Hallo, Heeft iemand enig idee wanneer je een mail krijgt met daarin de bon om de kruidvat tas op te halen? Ik heb al een hele tijd geleden op mijn account van kruidvat aangegeven dat ik in verwachting ben en mijn uitgerekende datum ingevuld. Er staat dat je enkele weken voor je uitgerekende datum een mail ontvangt. Ik vroeg me af wanneer dat bij jullie was??
Hoi, Ik heb hem rond mijn 32ste week gekregen. Je krijg niet echt een bon. Gewoon een e-mail waar staat dat je het kan ophalen, je moet wel je voordeelpas meenemen. Die scannen ze.
Ik dacht dus ook dat ik hem al op kon halen, maar de kassiere zei dat ik een bon moest hebben en de artikelen zelf uit de winkel moest samen stellen, vond het heel apart. Bij mijn zoontje kon ik er gewoon heen met de pas en kreeg de tas incl. producten en hoefde niks zelf samen te stellen.
Ik kreeg rond 33 weken een mailtje daarin stond wat ik bij de kruidvat mocht ophalen. Moest inderdaad in de winkel alles zelf bij elkaar scharrelen en dan bij de kassa via je voordeelkaart afrekenen.
Ik had met 36 weken nog geen bericht, dus aar eens gevraagd in de winkel, zij zijn erachteraan gegaan, met mijn pasnummer en binnen enkele dagen kreeg ik mail dat de producten waren geactiveerd. Toen met pas naar de winkel gegaan, kon zelf de producten pakken maar ze herkenden me en deden dit voor mij. Had de tas nog net op tijd 2 dagen later bevallen Ze zeiden dat je normaal tussen de 30-34 weken bericht krijgt.
Nou dat is ook wel echt net op tijd geweest dus!! haha Ik ben pas 32 weken, dus heb nog wel even de tijd.. Ik wacht het nog wel even af, als het goed is dus wel rond deze weken.
Ik had mij daarvoor ook aangemeld, zoals je zelf ook beschrijft, en nooit meer iets gehoord. Met 33+4 bedrust gekregen, dus niet meer achteraan gegaan, maar vind het wel jammer achteraf!