Dag allemaal, Hier een berichtje omdat ik eens wil peilen of er onder de jonge gezinnen behoefte is aan een goed reisadvies. Ik ben zelf onlangs gestart met een eigen reisbureau aan huis. Ik wil mij nu mede gaan toeleggen op de verkoop van vakanties aan families met kinderen, mede daar ik zelf mama ben van twee kleine kinderen. Ik verkoop reizen van alle betrouwbare reisorganisaties en tegen dezelfde prijs als op het internet of via het reguliere reisbureau maar met een goed advies en een prima service. Op dit forum ben ik dan, denk ik, op de juiste plek om te peilen of hier interesse voor is. Er is tegenwoordig zoveel aanbod van vakanties, mede door het internet. Daarbij heb je met een gezin toch vaak specifieke wensen en voorkeuren die niet altijd via het internet terug te vinden zijn. Graag hoor ik van jullie of jullie denken dat hier een markt voor is, voordat ik allerlei flyers e.d laat drukken. Uiteraard mag ik hier geen promotie maken voor mijn bedrijf dus ik zal geen naam noemen ed. Wil je meer weten dan kun je me natuurlijk een pb sturen Alvast bedankt voor jullie reacties Groeten Agnete
Persoonlijk hoef ik niet zo nodig op vakantie naar een all in Kidsresort... Maar een kindvriendelijke bestemming, zou wél gewenst zijn. Dus ja, ik zou er wel interesse voor hebben.
Als ik heel eerlijk ben, denk ik niet dat daar echt een markt voor is. Ik ben naar een regulier reisbureau gegaan en ben daar goed gehopen. Daarnaast wordt Zoover steeds vaker gebruikt, waardoor je steeds beter weet wat je kunt verwachten. Maar wie weet, zit ik er helemaal naast. In ieder geval veel succes gewenst!
Hoi, Bedankt voor jullie reacties tot zover. In principe werk ik ook precies zoals ieder ander reisbureau (heb zelf jaren bij een reisbureau gewerkt) alleen verloopt het contact nu veelal via de mail en telefoon omdat ik vanuit huis werk. Ik ben dan ook 7 dagen per week bereikbaar, ook 's avonds, en kan meer reisorganisaties boeken dan het reguliere reisbureau. En je hebt dan 1 vast contactpersoon. Dat scheelt ook weer. En natuurlijk aangesloten via ANVR, SGR en het calamiteitenfonds. Ik merkte op het reisbureau dat mensen met kleine kindjes juist toch wat extra vragen hadden en daarom liever niet via het internet wilden boeken. Een appartement op begane grond is bijv vaak wenselijk ivm speelruimte e.d. Daar kan ik dan meer moeite voor doen. groetjes Agnete
Mij lijkt het misschien wel handig. WIj kijken ook altijd naar wat er is voor onze kindjes.... Maar je zegt: tegen dezelfde prijzen als het internet? Dan verdien jij er toch niks aan?
Ik zou er niet zoveel intresse in hebben. Op internet kan ik makkelijk een kindvriendelijke reis vinden voor weining geld en ik vind het ook leuk om dingen uit te pluizen. Dit jaar zijn we voor 200 euro in mei naar een camping met stacaravan 2 weken naar Italie geweest. Was even speuren, maar dat vind ik dus leuk. Dus nee, ik zou geen klant bij je worden.
Ik vind het zelf veel te leuk om alles zelf helemaal uit te pluizen. Ik neem voor speciale wensen etc gewoon direct contact op met de acco.