Hoi ik heb een vraag wat is momenteel het beste (gezonds) om nu te eten momenteel eet ik veel aardappen,groente ,en vlees, afentoe eet ik frietjes (dus niet veel uit het vet) kwa fruit eet ik echt nouwelijks wat op mijn brood doe ik het meest jam. (eet vaak bruin brood of witte broodjes) zelf kan ik al wat dingetjes niet verdragen, zoals (salami) servelaat ens. vind ik erg jammer aangezien ik het graag at ik hoor het graag van jullie
En fruit zou je nu echt meer moeten eten. Ik eet zeker 3 stuks per dag. Liever bruin brood (5/6 sneetjes, nou ik eet er ook maar 2 of 3) Ook eens afwisselen, pasta, rijst enz.
Tja als je er niet van houdt, ok, maar toch wel nodig http://www.predictor.nl/content.asp?page=315 Hier vind je veel info over eten.
er is niet een bepaald iets wat je juist zou moeten eten. het is juist goed om zo gevarieerd mogelijk te eten. op www.voedingscentrum.nl kun je richtlijnen vinden. http://www.voedingscentrum.nl/voedingsc ... oeding.htm als je misselijk bent en/of bepaalde dingen je tegen staan is het logisch dat je je er niet aan kunt houden. Ikzelf had gelukkig wel veel behoefte aan 'fris' eten, en dat was vaak iets van fruit.
Ik heb gegeten waar ik zin in had, en dat waren allemaal gezonde dingen, yogurt met muesli, broodjes gezond. Nooit dingen die niet goed waren. Had geen zin aan chips. Wel aan cola. Ik vond alles lekker, en kon na de warme maaltijd zo weer 2 crackers eten.Ik woog 20 kilo meer, maar daar zitten er nu nog 2 van aan. Kom je ook wel weer over heen.
Het beste is bruin brood. 2 keer fruit. Elke dag groente. 1 plak kaas. En minstens 2 glazen zuiveldrank.
mja gewoon.. gezond & gevarieerd maar dat wist je al er zijn online stapels lijsten te vinden tho.. en aanvankelijk vond ik hoeveelheden die je "moest" eten overweldigend maar inmiddels ontbijt ik met musli omdat brood echt neits meer doet qua maagvulling en lunchen met bamisoep om exact dezelfde reden *grin* gewoon gezond en normaal gevarieerd eten dan kom je er wel
vers vruchtensap dan, die je kant en klaar kunt kopen in de supermarkt ? vind je dat ook niet lekker dan ?