Hallo! We gaan komende week shoppen in Duitsland en zou wel van jullie willen weten wat jullie zoal kopen als je in Duitsland bent? Wat is goedkoper dan in NL? En is babyvoeding ook goedkoper? Groetjes!
Als wij in dld boodschappen gaan doen halen we: - luiers (merk Babylove) - toiletpapier - potjes babyvoeding (Hipp, veel uitgebreider assortiment als hier in nld) - chocola - afbakbroodjes
Wij halen er alleen dingen wat we hier niet krijgen. Zo haalden we voorheen de pyama papjes daar, niet echt goedkoper maar ook niet duurder en je kreeg meer smaken. De frisdrank is overigens wel goedkoper daar en de groente en fruit.
zoek eens bij de zoekfunctie hier op het forum...zijn al een aantal onderwerpen over geweest de laatste tijd
ik koop daar altijd van die lekkere chocomel en pakken meel om zelf brood te bakken kost daar 79 cent voor 1 kg
Ja lekker vlees. Ik neem even wat diepvrieszakken mee met koelelementen erin en ga lekker inslaan. Ook wat spul om te douchen etc. neem ik mooi mee. Alcohol drink ik niet, dus dat hoef ik niet. En ik ga er nog tanken, scheelt ook zo een aantal euro's.
schoenen!!!!!! voor klein en groot want je betaald echt veel te veel in nederland voor kinder schoenen echt een stelletje afzetters vindt ik dus als we de kans krijgen halen we ze in duitsland !
toilet artikelen wasmiddel chokolade luiers potjes voeding voor de kleine (hebben veel meer keus) koekjes voor de kleine alleen geen reguliere voeding wij wonen 10 min rijden van de grens en doen eigenlijk al onze reguliere inkopen in duitsland. maar bovenstaande dingen zijn echt beter of goedkoper vooral toiletartiekelen
ik haal eigenlijk alles in duitsland, alleen het brood niet want mijn vriend houdt niet van dat zuurdesem brood. vooral verzorgings producten, maar ook vlees en frisdrank scheelt veel.