vlekken verwijderen uit natuursteen

Discussie in 'De lounge' gestart door mano82, 17 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mano82

    mano82 Fanatiek lid

    15 mei 2007
    1.554
    0
    0
    grafisch ontwerpster
    Hopelijk kan ik hier mijn vraag stellen...
    Iemand enig idee hoe je vlekken uit witte natuursteen kan verwijderen?
    Mijn zoontje heeft een fles appelsap laten vallen op de tegels, ik heb dit pas na 15 min. kunnen opkuisen, waarbij ik merkte dat de sappen al in de natuursteen waren getrokken, met gevolg lichtbruine vlekken... Help!
     
  2. julin

    julin Niet meer actief

    Ik zou eerst schoonmaakazijn proberen. Of even een tip vragen bij de leverancier, waar je de tegels vandaan hebt.
     
  3. dochters

    dochters Fanatiek lid

    11 jul 2013
    4.894
    15
    38
    Vrouw
    Ik denk dat dit soort vlekken sowieso wel verwijderen na een aantal keren dweilen. Je loopt natuurlijk ook steeds op dat stukje vloer.
     
  4. nazli21

    nazli21 VIP lid

    28 jul 2006
    7.052
    9
    38
    fulltime mama
    Absoluut GEEN azijn op je natuursteen doen. Azijn is een zuur product en daar krijg je vlekken van dat je nooit meer weg krijgt.

    Zijn het witte vlekken op je natuursteen. Zo ja ben ik bang dat het niet meer weg te krijgen is. Anders kun je bij de winkel informeren.

    Niet goes gelezen, dus lichtbruine vlekken. Ik zou toch de winkel bellen.
     
  5. dochters

    dochters Fanatiek lid

    11 jul 2013
    4.894
    15
    38
    Vrouw
  6. Jo85

    Jo85 Niet meer actief

    Toch echt even bellen met de winkel die je de tegels verkocht heeft en niet snel gaan klooien met andere middeltjes.
    Voor je het weet maak je de vlekken permanent...
     

Deel Deze Pagina