vliegen en zwanger worden

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door liza1991, 31 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. liza1991

    liza1991 Bekend lid

    14 mei 2013
    529
    130
    43
    stewardess
    hallo verloskundigen,

    Ik ben onderhand in de war van het zwanger worden ..
    Ik werk als stewardess en ben dus altijd in het buitenland met mijn ei sprong. Ik heb 2 maal dit jaar een maand thuis gezeten ivm ziekte . Toevallig in die 2 maanden heb ik posi testen gehad waaronder cb weken indicator test. Dat was dus afgelopen mei en afgelopen maand. Ik ben nu nog steeds thuis. Ik loop bij de fertiliteit arts maar vroeg me af of ik dan juist wel goed vruchtbaar ben omdat ik 1 jaar tijd 2 maal posi test en dat het door het vliegen komt dat ik niet zwanger word.

    (en nog 1 vraagje je hoort altijd mensen al met 8dpo een licht streepje hebben op test ''de tuurtest'' is dit ook echt mogelijk? )

    bedankt alvast!
     
  2. liza1991

    liza1991 Bekend lid

    14 mei 2013
    529
    130
    43
    stewardess
    Kan iemand meen hierbij helpen ik zou heel blij zijn met een reactie.
     
  3. Gea T

    Gea T Actief lid

    26 jun 2013
    445
    0
    0
    Hallo Liza,

    Er zijn wel onderzoeken die beweren dat vrouwen die beroepsmatig veel vliegen rondom de eisprong of eerste weken van de zwangerschap een licht verhoogd risico hebben op een miskraam. Maar ik weet niet zeker hoe betrouwbaar deze onderzoeken zijn. Misschien kun je het je fertiliteitsarts vragen, die zal daar waarschijnlijk meer van af weten.
    8 dpo een licht streepje is mijn inziens wel erg vroeg! Ik zou gewoon 14 dagen aanhouden!

    Groetjes Gea
     

Deel Deze Pagina