Eindelijk guo gehad

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door Whitepearl, 1 aug 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Whitepearl

    Whitepearl Bekend lid

    7 sep 2013
    518
    1
    18
    Vanmiddag mijn 20 weken echo (guo) gegad alles was helemaal goed ze heeft alleen lange benen maar dat is medisch niet erg hihihi

    Voor de 3e keer te horen gekregen dat het een meisje is ze begon ook nog te plassen onder de echo dat zien ze bijna nooit onder echo en daardoor is een meisje 100% zeker dat kunnen ze perfect zien door het plassen.

    Ooit afscheid moeten nemen na 20 weken echo met 24 weken en nu opnieuw een meisje maar super echo ben zo blij!
     
  2. Bigflower

    Bigflower Actief lid

    13 mei 2014
    149
    0
    0
    therapeut burn out trajecten
    Naast de Hoofdstad.
    Gefeliciteerd, ik weet hoe spannend het moet zijn na een stil geboren kind. Wat heerlijk dat nu alles goed was. Ik moet nog even wachten op de GUO. Hoe lang duurde het?
     
  3. Whitepearl

    Whitepearl Bekend lid

    7 sep 2013
    518
    1
    18
    Bij mij heeft het in totaal 3 kwartier geduurd maar ze deed heel veel moeite en omdat we de laatste waren ging ze ook nog even 3D kijken
     
  4. Bigflower

    Bigflower Actief lid

    13 mei 2014
    149
    0
    0
    therapeut burn out trajecten
    Naast de Hoofdstad.
    Extra kadootje dus. Fijn dat het de moeite is geweest om ook de hele middag nog te wachten!
     

Deel Deze Pagina