Hoi hoi, Jullie kunnen mij niet helpen ofzo,maar wil het toch graag even kwijt. Vooral omdat mijn man vind dat ik er niet zo druk over moet maken. Onze zoontje is 07-06 jarig en word dan 4. Wij hebben deze week de uitnodigingen geschreven en vandaag op de post gedaan. Mijn schoonbroer is eind mei jarig en word 40,zijn vriendin is in juli jarig. Elk jaar vieren ze het ergens in het midden van hun verjaardagen gezamelijk. Nu hebben ze dit jaar voor de datum 06-06 gekozen. Net op de dag dat wij de verjaardag van onze zoontje willen vieren. En wij komen er dus vandaag achter dat wij de verjaardagen op dezelfde dag vieren,en ook dat wij allemaal al de uitnodigingen hebben verstuurd. Niks aan te doen verders,en ik ga er ook geen probleem over maken. Maar vind het wel jammer dat hun uitgerekend voor dit weekend hebben gekozen (en ook niet even hebben geinformeerd of wij dan onze zoon's verjaardag vieren). Vooral omdat schoonzus nu ook twijffelt dit jaar na hun verjaardag te gaan. Zij stuurde vandaag een app of wij daar ook heen gaan,waardoor wij aangaven onze zoon's verjaardag dan te vieren. Mijn man zegt al dat ze dit niet bewust hebben gedaan,wat ik ook zeker geloof. Maar toch voel ik mij een beetje teleurgesteld dat onze zoon's verjaardag nog eens niet bij hun is opgekomen. Dus moest mijn verhaal toch even ergens kwijt Bedankt voor het lezen.
Snap ik helemaal. Ik vind ook dat ze dat wel even hadden mogen overleggen. Maar kunnen ze niet alsnog verzetten? Jullie waren toch 'eerder'? Of waren ze vergeten jullie überhaupt hun datum door te geven?
Dan verplaats je het toch naar de dag zelf. Hij is zondag jarig. Dan vier je het zondag. Denk ook niet dat het express gegaan is. Juist omdat hij zondag jarig is vermoed ik dat ze ook gedacht hebben dat je het op zondag zou vieren.
Ik snap je heel goed. Helemaal omdat het echt een dag voor zijn echte verjaardag is. Maar als hun die dag ook hun feestje hebben , komt misschien ook de rest van de familie niet ? Ik zou misschien verplaatsten ? Mijn schoonzus heeft haar vakantie gepland op de verjaardag van mijn zoontje. Ze komt 3 dagen later terug na zijn verjaardag. Aan de ene kant vind ik dat ook jammer . Maar ik snap als je in de zomervakantie jarig bent dat dit kan gebeuren. (Eind augustus jarig). Maar goed wij staan ook niet op de verjaardagskalender bij hun , terwijl van haar eigen kant haar nichtje er wel bij staat dus misschien ligt dat anders bij ons haha.
Nu ik dit lees , ja dat zou ook kunnen !! Vooral als jullie vaker op zondag verjaardag vieren. Wij doen dit nooit en dat weet iedereen maar misschien jullie wel. Dan snap ik het ook nog.
Nee ik geloof ook zeker dat ze het niet expres gedaan hebben,eerder er niet bij stil gestaan. En dat is denk ik ook wat mij het meeste steekt. Dat onze zoontje "vergeten" is. Wij vieren altijd onze verjaardagen op een zaterdag,dus daar kan het iig niet aan liggen. En wij hebben (raar maar waar ) allemaal op dezelfde dag de uitnodigingen verstuurd,wij op de post en hun per mail. Dus om nou weer iedereen af te bellen is voor beide partijen vervelend. Ik moet het dus gewoon accepteren. (en dat doe ik uiteindelijk ook)
Nou, je maakt het wel heel groot als je zegt dat je zoontje vergeten is. Het lijkt net of de verjaardag van je zoontje belangrijker is dan die van hen. Zeker 40 worden is ook best een bijzondere verjaardag. Kleine moeite om de verjaardag van je zoontje te verzetten. Of qua tijdstip naar voren of naar de zondag, de dag dat hij echt jarig is. Ik zou hier echt niet moeilijk over doen. Jullie hebben beide niet geïnformeerd bij elkaar.
En daar in tegen ik begrijp mijn schoonzus ook echt wel als ze dit keer na de verjaardag van schoonbroer gaat. Zei woont dichter bij ons in de buurt en is elke verjaardag al bij ons op visite geweest. Vanwege de afstand komt ze niet vaak bij schoonbroer,en nu hij 40 word begrijp ik dat ze dit keer die kant op gaat. Hoe meer ik het nu laat bezinken en er over schrijf hoe meer vrede ik er ook weer mee heb. Ja het is jammer,ja ik had liever gezien dat hun een ander weekend hadden gekozen. Maar het is nu eenmaal zo,en dan vieren wij het des noods maar twee keer. (zoontje zal het iig nog niet echt door hebben )
Je kunt de genodigde een herstel datum toe sturen. Voor zondag. Dan is het voor twee partijen een makkelijkere keuze. En Hoeft de rest van de famillie ook niet te gaan kiezen. Maar dat zou ik doen. Ze zijn hem niet vergeten net zo als jullie hebben ze er niet bij stil gestaan.
Ik snap dat het jammer is idd. Maar waarom vieren jullie het dan nu niet gewoon op zijn verjaardag zelf? Misschien dat ze er niet bj stilgestaan hebben dat jullie het normaal op een zaterdag vieren en deze datum hebben uitgekozen?
Twee keer zal je zoontje misschien nog wel leuker vinden twee keer taart, kaarsjes uitblazen, lang zal ze leven zingen en twee keer kanootjes
Nou als je goed na mijn berichten leest zul je lezen dat ik het ook begrijp. En dat ik hier absoluut niet moeilijk over ga doen. Voelde me gewoon ff rot en wou het (zonder mijn gezin/familie hier mee lastig te vallen) hier even van mij afschrijven. En het woord vergeten zette ik niet voor niets tussen aanhalingstekens. Daarom bedoel ik dat ik ook wel weet dat niet zo is maar soms kan het wel even zo voellen.
Dat zou ik ook doen. Sterker nog... Ik heb dat een keer gedaan ivm sinterklaasintocht die later bleek op dezelfde dag te vallen en waar zoonlief graag naar toe wilde.
Ben ik t wel mee eens. Wel een herkenbaar probleem trouwens, mijn zoon is 31 mei jarig en mijn oom ook, andere oom 29 mei. Moet altijd overleggen wanneer wie wie zijn verjaardag viert.
je kan het toch ook naar zondag verzetten? (is al een paar x voor gesteld maar daar reageer je volgens mij niet op?) lijkt me dat er nu weinig mensen op de verjaardag van je zoontje komen omdat ze naar je zwager gaan? en ga je zelf niet naar de 40e verjaardag van je zwager