Een collega van mij zei in het begin voor de gein toen ik zwanger was pas maar op straks met al die vreetbuien, ik zei nee die krijg ik echt niet, ik kan mezelf echt wel in de hand houden. Hij zei jaja let maar op kan je niks aan doen zijn de hormonen ik spreek je nog wel. Eerste 20 weken zelfs paar kilo afgevallen had nergens geen zin in. Maar nu sinds 2 weken..............damn ik VREET alles wat los en vast zit ha ha. Niks is veilig en ik heb de hele dag door honger. Ik eet ook echt alles wat ik maar tegenkom echt niet normaal.....wie had/heeft dit ook?? Vind het wel moeilijk want ik ben al niet de slankste, tot nu toe ben ik de hele zs maar 2,5 kg aangekomen dus het valt nog mee en ach ik wist dat ik dikker zou worden natuurlijk en het is het allemaal waard, maar ik hoop niet dat ik nu allemaal extra veel ga aankomen, maar blijkbaar vraagt die kleine erom
Hier niet echt vreetbuien, maar wel veel honger. Als ik 's nachts wakker word heb ik al honger. Gelukkig val ik weer snel in slaap. Vanmorgen heb ik 4 boterhamen opgegeten, dat is echt veel voor mijn doen. Nu liggen er weer 3 klaar om naar binnen gewerkt te worden
Ik heb nu al vreetbuien. Maar ik heb geluk ik kan het wel lijden. Ik woog voor de zwangerschap +/- 50 kilo en weeg er nu 73. Ik kwam nooit een grammetje aan en nu blijft alles hangen.
Ik heb een hele tijd geen zin gehad in eten. In de eerste 12 weken ben ik zelfs een paar kilo afgevallen. Daarna kwamen er vrij langzaam wat kilo's bij. De laatste twee weken gaat het bij mij ook harder want ik heb ook echt last van vreetbuien! Ik heb ook heel de dag door honger en zin in lekkere dingen. Maar goed, ben nu zo'n 9 kilo aangekomen in totaal, dus ik laat me gewoon lekker gaan. Blijkbaar heb je die calorieen nodig!
ik had ook enorme vreetbuien, maar kwam toch maar 12 kilo aan (waarvan zeker de helft vocht) 2 dagen na de bevalling paste ik weer in mijn oude kleren. volgens mij heeft wat je aankomt niet alleen met eten te maken en kun je dat niet veel beinvloeden.
In de eerste weken ben ik een paar kilo afgevallen, toen woog ik zo'n 3 kilo lichter als toen ik zwanger raakte. Tel je vanaf daar de kilo's die erbij zijn gekomen tot nu of pas vanaf je startgewicht?
Ik had de eerste 20 weken niet echt veel behoefte aan extra voedsel, was er erg dankbaar voor, maar na die 20 weken Ik heb nu echt dagelijks vreetbuien, en wordt er soms gewoon sjacherijnig van!! Ben nu al zo'n 17 kilo aangekomen :x
oh als ik geen diabetes dieet had dan zou ik elke dag de supermarkt plunderen. vooral zoet en ongezond. heerlijk. heb me de eerste maanden wel flink uitgeleeft en nu op speciaal dieet. maar toch in totaal maar 3,5 kilo aangekomen.
eetbuien: heel de dag door zin hebben in eten en daar ook aan toegeven en maakt niet uit wat, hartig, zoet, brood alles door mekaar
Hier nog een. Ik mag als ik echt iets lekkers wil het doen en dat wat bij prikken probeer dat wel te beperken maar probeer van mijn ontbijt lunch en diner een feestje te maken. Haha maar die honger soms word ik er gek van heb dan een vol bord en dan ogen te groot voor mij maag dus word zo gestraft hahaha tot nu toe weer op me oude start gewicht eerst 3 kilo afgevallen nu ongeveer 3 kilo er bij dus kom nu nog uit op nul haha maar heb dan ook nog 17 weken te gaan 15-02-2010 uitgerekend! Van een mooi meisje. 7-11-00 moeder van een prachtige zoon