Hoi, Voor mijn zoontje gebruik ik Omneo 1. Nu gebruik ik op de dr browns fles de fase 2 speen, maar dat gaat zo langzaam! Minstens 30 min over 150 ml. Omdat ik goede verhalen heb gehoord over de difrax spenen, heb ik de medium aangeschaft. Helaas gaat deze echt veel te snel. Is er een alternatief? Is bv de difrax s speen sneller dan de dr browns fase 2? Ik gebruik trouwens de brede fles. Ik hoop dat iemand kan helpen. Dank je wel alvast! Gr. Elvis
Waarschijnlijk is dit gewoon een kwestie van uitproberen. Je kunt ook de voeding iets dunner maken door er bijv 10ml water extra in de fles te doen. Dus ipv 90/3 gebruik je 100/3. Dit kan geen kwaad. en missschien werkt de level 2 speen dan wel. Overigens hoeft 30 minuten drinken geen probleem te zijn.
Dank je Averlhach. Het is inderdaad vooral uitproberen. Ik hoorde dat bij sommige de fase 2 speen van Dr. Browns veel te snel gaat en bij ons gaat deze juist weer te traag. Ik heb nu de 1-2-3 speen van Difrax gekocht. Net eerste flesje mee gegeven en ik heb het idee dat stand 1 goed ging. De spenen van Difrax zijn ook wat stugger dan die van Dr. Browns. Die zijn misschien iets te flexibel voor mijn manneke.
Je kan evt. ook fase 3 of 4 speen van dr brown proberen. Wij doen met papfles fase 4 en met de gewone 3. Maar we gebruikten de fase 4 ook al toen we nog op fase 2 zaten met de normale fles.
Difrax ging helaas toch ook nog te snel. Hij kreeg aan het einde van de dag weer krampen. Jammer. Nu dus de tip van de 10 ml extra water bij de voeding. Hopelijk gaat dat werken. Is dat niet het geval, dan ga ik toch de fase 3 speen vast aanschaffen. Je krijgt zo wel een uitgebreide spenen collectie
Wij hadden precies hetzelfde. Ook Omneo voeding. Gewone speen te l angzaam en difrax speen te snel. Ik heb met een naaldje het gaatje van de dr. Brown fles wat groter gemaakt en nu gaat het prima.