Gisteren heb ik de flessenwarmer van Prenatal aangeschaft om mijn afgekolfde melk in op te warmen. Maar ik vind het een vrij irritant onding eigenlijk, maar dat ter zijde. Op de gebruiksaanwijzing staat dat de temperatuur van de melk rond de 37 graden zou zijn. Maar ik heb het idee dat het veel te heet is! Het lijkt mij gewoon te warm om te geven. Weet iemand of de melk écht 37 graden is en hoe kan ik dat het beste testen eigenlijk? Mag ik zo'n digitale temperaturmeter in de melk zetten of is dat een belachelijk idee?
Ik heb een maand gekolfd, en verwarmde de melk au-bain-marie.. Ik goot een beetje op mn pols om te temp. te checken.. dus geen kosten aan flessenwarmer en/of thermometer gemaakt.. Nu volledig KV waarbij ik t water in de waterkoker verwarm en nog steeds op mn pols voel.. ( binnenkant elleboog kan ook, maar met lange mouwen aan iets minder makkelijk bereikbaar..)
Ik heb ook die warmer van de Prenatal. Ik neem aan dat je je melk op stand 4 verwarmd? Water zo hoog mogelijk erin? Wanneer je de melk voelt aan de binnenkant van je pols voelt, zou het echt goed moeten zijn hoor! Nog nooit een verbrand mondje gehad.