Even berichtje aan de bv-mama's onder ons (of bv-mama's 2 be): In het kruidvat (hier in België toch tenminste) verkopen ze momenteel voedingsbh's. Ik vind ze gewoonweg SUPER! Zoek me hier al weken suf naar. Het is een (niet zo heel modieuze maar dat is bijzaak) voorgevormde bh met kleine openingen (heel handig, je kolf blijft er in steken hehe ). Heel handig vind ik dat ze voorgevormd zijn want dan zie je de kompressen er niet door Zitten echt super!!! Helemaal niet duur ook, 15 euro geloof ik. Ik stond op punt een mamae bh te kopen, dit is de enige voorgevormde die ik vond maar die kost 70 euro geloof ik. Helemaal enthousiast dus
Hier in Nederland hebben ze ze ook; twee soorten zag ik; een gewone witte die ze standaard in het assortiment hebben van een tientje? en eentje die nu tijdelijk te koop is, zwart met een gekleurd randje en inderdaad voorgevormd. Ik heb de laatste gekocht, hij zit prettig moet ik zeggen, wel blij mee voor die prijs.
Ik wilde m ook nog hebben, helaas was ie in mijn maat uitverkocht. Vond m verder mooi zitten maar omvang was te strak. Vriendin heeft 'm ook en vond m ook erg fijn.
Ik ken alleen de standaard witte. Ik zal vandaag eens kijken of ze hier ook die voorgevormde hebben, moet toch nog nieuwe hebben