Hoi meiden, Wij weten nu sinds een kleine week dat we een jongen krijgen!! Nu ben ik ideeën aan het opdoen voor de babykamer.... We willen heel graag 1 wand bekleden met steigerhout. Ik heb deze ledikantdeken van koeka, het aankleedkussen wil ik ook in deze kleur hebben. Wat adviseren jullie voor een kleur op de muur? Liefst lichte tinten. Alvast bedankt voor de adviezen! Liefs, Zoe
Ik zou dezelfde kleur muur kiezen als de doek wellicht de iets lichtere kleur van het teddystif bijvoorbeeld!! Maar 1 kleur als dat donkere is ook gaaf.. wij hebben de marine serie van babys only en hebben een wand exact dezelfde kleur gegeven zoooooo gaaf!!
Ik ben bang dat het teveel van dezelfde kleur word... Heb je toevallig een foto van jullie kamer? Heb ik een beetje een idee! Heb je alle wanden die kleur of ook nog een andere?
/Wij hebben alleen de wand gedaan die je ziet als je binnenkomt. Ik kan nu nog geen foto maken omdat hij nog niet helemaal af is.. Ik kan deze wel binnenkort sturen hihi..
Ik wou ook zo'n topic openen met dezelfde vraag. Alleen wij hebben van koeka alles lichtblauw en dan dus ook steigerhout behang. Ik zit te twijfelen tussen lichtblauw ( maar dan wordt het denk ik zo blauw...) of lichtgrijs ( wordt de kamer dan niet te klein want het is best een klein kamertje?) of gebroken wit ( maar wordt het dan niet te saai?) Ik lees dus graag mee voor tips
Toevallig Maggie! Hopelijk komen we er zo uit Ik denk dat als je lichte tinten gebruikt de kamer niet veel kleiner word. Jullie gaan voor behang? Welke? Wij denk ik wel echt steigerhout
Ja, de rest hebben wij gewoon wit. MAAR we hebben aan een kant van de muur een boom.. (die moet dus nog bevestigd worden) met zo'n zelfde kleurtinten. En aan de andere kant komt de kleur en motief van de boom terug in de naam..
Wij gaan voor steigerhoutbehang inderdaad. We hebben wel erg lopen twijfelen want echt hout is ook gaaf!! Ik ben erg benieuwd hoe het wordt en ik kan niet wachten maar ben helaas afhankelijk van anderen maar als het goed is kan ik volgende week beginnen te schilderen! Als wij voor echt hout waren gegaan hadden wij de planning om de rest babyblauw te schilderen. Dat vind ik zelf een erg mooie combinatie.
AS Creation New England 8550-39 Sloophout behang | Houtbehang- steenbehang | www.behangwereld.nl Dit behang hebben we besteld blij mee!!
Hier heb ik een foto gemaakt. de boom is inmiddels bevestigd.. Maar van de rest hoe het uitziet met de sterrenserie van baby's only kan ik dus nog niet laten zien!
ik zou kijken naar een lichte kleur die ook in het steigerhouten behang zit, dus mintgroen of lichtblauw/lichtgrijs dan matcht het mooi.
Ik denk zelf aan lichtgrijs, of iets met een lichte bruin tint erin.... In ieder geval geen felle kleur...