Ben me aan het orienteren op een verjaardagstaart... Wil graag een taart met fondant maar daar zit ei in..... Verder een mooi recept voor een koe melk, en ei-vrije taart op de site van het voedingscentrum gevonden. Maar ja dan wordt het weinig speciaal qua opmaak. Hebben jullie gewacht met ei tot 1 jaar? Ik zat te denken het er vlak voor de doen...
Hier iets eerder gedaan. Via de borstvoeding reageerde ze niet op ei. Volgens mij met 10/11 maanden en ging goed.
Heb gisteren zelf gegoogeld maar kon het zo niet vinden. Wel recepten met het omsmelten van marshmellows enzo. Deze site is top! Ik laat iemand uit de buurt de taart maken, zij is ooit begonnen voor een kindje met glutenallergie en gaat de uitdaging aan. Maar ik wil zelf wel weten wat er allemaal in gaat... Echt fijn dat er voor ons meisje straks ook zo'n mooie taart op tafel komt met haar favoriete plaatje erop!
Feesttaart vrij van ei, melk, noten en pinda: met een glutenvrije variant dit is een mooi recept om dan af te maken met de fondant zonder ei dacht ik zo. En nou bestaat er alpro soya slagroom maar niet in NL maar woon vlak bij de Belgische grens dus kan daar eens kijken. En ze verkopen soya slagroom kant en klaar in een spuitbus bij onze natuurwinkel.
Ruim na een jaar, en nogsteeds eet ze geen ei los, maar lijkt ze wel een recept met ei erin te kunnen verdragen.
Ik ga nu ook wachten met ei zie er geen reden toe. Wil wel zo graag een leuke taart was een beetje egoistisch misschien. Maar die mooie taart komt er geheel alternatief lijkt wel een beetje veganistisch haha
Zit er dan ei in fondant? Na mijn weten is dat niet het geval. Toen mijn zoontje 1 werd heb ik een fondant taart laten maken en daar zat zeer zeker geen ei in. Ei heb ik bij mijn dochter nog niet uitgeprobeerd. Dit gaan we binnenkort doen dmv iets waar het in verwerkt zit. Nijntje koekje bijvoorbeeld.
Ons meisje krijgt een "zandtaart" vulling (gemaakt met rijstmelk) met abrikozen jam, de bovenkant met fondant. Zo heeft ze toch een eigen taartje!
Ja dat gaat gelukkig goed! En af en toe krijgt ze nog een paar lepeltjes soja vanille vla even voor de lekker. Maar ze heeft eigenlijk nog helemaal geen behoefte aan een toetje merk ik.